Obsada 30

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


21.06.2019 r. – piątek –

Klasa „A” sen.
LKS Czeluśnica – Orzeł BiezdziedzaKISZKA P., ALEKSANDER, KOSIEKgodz. 17.30

 


22.06.2019 r. – sobota –

Klasa „O” sen.
Sokis Chorzelów – Radomyślanka KOSIEK, MAJEWSKI K., SZCZEPANIK DAR.godz. 17.00
Klasa „A” sen.
LKS Kombornia – LKS Haczów RAK, NITKA, BUBAgodz. 17.00
Zamczysko Mrukowa – Sobniów JasłoKOLBUSZ, DYKAS, WITKOŚgodz. 17.00
Gaudium Łężyny – LKS SkołyszynPODGÓRSKI, MAJEWSKI J., LECHOWSKIgodz. 17.00
Tajfun Łubno – Nafta Chorkówka BĄK, SOKOŁOWSKI, TYRCHAgodz. 17.00

 


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu

Zarząd Kolegium Sędziów Podkarpackiego ZPN na posiedzeniu dnia 18.06.2019r. ustalił listę sędziów III i IV na sezon 2019/2020. – Otwórz

Ponadto Zarząd Kolegium Sędziów Podkarpackiego ZPN w Rzeszowie ustalił harmonogram egzaminów dla sędziów IV ligi i obserwatorów Podkarpackiego ZPN, które odbędą się 12 sierpnia 2019 r.:

  • egzaminy biegowe w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu (przy szkole)
  • egzaminy teoretyczne w Restauracji ADM ,ul. Pruchnicka 65, 37-500 Jarosław

źródło: KS Podkarpacki ZPN


Gratulujemy awansu Wojtku i życzymy powodzenia na boiskach IV ligi. 😉

Obsada 29

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


17.06.2019 r. – poniedziałek –

Klasa młodzików
UKS Nienaszów – Beniaminek KrosnoNITKAgodz. 16.30

21.06.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
Standart Święcany – LKS Skołyszyn RAKgodz. 16.30
Ostoja Kołaczyce – Zamczysko Odrzykoń BĄKgodz. 16.30
AP Jasło – Kotwica Korczyna MAJEWSKI K.godz. 16.30 – ul. Sikorskiego

 


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu

Obsada 28

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


14.06.2019 r. – piątek –

Podk. liga trampkarzy
Czarni Jasło – Siarka Tarnobrzeg
RAK, BĄK, BUBAgodz. 17.00, ul. Sikorskiego
Klasa młodzików
AP Jasło – Ostoja KołaczyceNITKAg.16.30, ul. Sikorskiego

15.06.2019 r. – sobota –

Klasa „B” sen.
Liwocz Brzyska – Dwór MakowiskaALEKSANDER, SZCZEPEK, JUSZCZYKgodz. 15.00
Podk. liga młodzików
AP Jasło – SMS JarosławWITKOŚgodz. 11.00, ul. Sikorskiego 
Klasa „B” jun.
Nafta Chorkówka – Jasiołka Świerzowa BĄKgodz. 11.00
Sparta Osobnica – Orzeł Lubla RAKgodz. 11.00
LKS Moderówka – Polonia Kopytowa MAJEWSKI K. godz. 11.00
Wisłoka Błażkowa – LKS CzeluśnicaTYRCHAgodz. 13.00

16.06.2019 r. – niedziela  –

Klasa „O” sen.
Kotwica Korczyna – Ustrzyki DolneKOLBUSZ, ALEKSANDER, KISZKAgodz. 15.00
Klasa „A” sen.
Wisłok Krościenko – LKS KomborniaALEKSANDER, KOLBUSZ, KISZKAgodz. 11.00
Płomień Zmiennica – Iskra IskrzyniaPODGÓRSKI, KOSIEK, CHOCHOŁEKgodz. 15.00
Nafta Chorkówka – Zamczysko Mrukowa KOSIEK, PODGÓRSKI, CHOCHOŁEKgodz. 11.00
Łęki Dukielskie – Łubno SzlacheckieNITKA, WITKOŚ, LECHOWSKIgodz. 11.30
Klasa „B” sen.
Błękitni Żeglce – Łęki StrzyżowskieBĄK, BUBA, KISZKA M. godz. 13.00
Jasiołka Szebnie – LKS Brzezówka DYKAS, BŁASIKgodz. 13.00
Nowy Glinik – Osiek Jasielski RAK, SZCZEPANIK, PRZEWOZNIKgodz. 13.00
Nowy Żmigród – Zorza Łubienko SZCZEPEK, TYRCHA, PIĄTEKgodz. 13.00
Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – Czuwaj PrzemyślSZCZEPANIK DAR.godz. 10.00, ul. Sportowa
AP Jasło – Sokół Nisko SOKOŁOWSKIgodz. 12.00, ul. Sikorskiego
Podkarpacki Turniej
F2 ŻAKMAJEWSKI K., MAJEWSKI J.godz. 12.00, ul. Sportowa

18.06.2019 r. – wtorek –

Klasa młodzików
LKS Skołyszyn – Zamczysko OdrzykońALEKSANDERgodz. 16.30
Standart Święcany – Kotwica KorczynaBĄKgodz. 16.30
Ostoja Kołaczyce – Koniczynka KrosnoMAJEWSKI K.godz. 16.30

 


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu

Obsada 27

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


07.06.2019 r. – piątek –

Podk. liga młodziczki młodsze
AP Jasło – GrodziskoBĄKgodz. 18.00
Klasa młodzików
Standart Święcany – Zamczysko OdrzykońWITKOŚgodz. 16.30
Tempo Nienaszów – Nafta JedliczeRAKgodz. 16.30
Ostoja Kołaczyce – Kotwica KorczynaALEKSANDERgodz. 16.30

08.06.2019 r. – sobota –

Klasa „O” sen.
Iwonka Iwonicz – Nafta Jedlicze KOLBUSZ, KISZKA, MAJEWSKI K.godz. 16.30
Klasa „O” jun. starszy i młodszy
Orzeł Biezdziedza – Huragan ZarzeczeKOSIEK, PODGÓRSKI, BŁASIKgodz. 11.00/13.00
OKS Sobniów Jasło – Standart ŚwięcanyRAK, SZCZEPEK, JUSZCZYKgodz. 11.00/13.00
Klasa „B” jun.
Zamczysko Mrukowa – Polonia KopytowaDYKASgodz. 11.00
Sparta Osobnica – LKS CzeluśnicaBĄKgodz. 16.00
Wisłoka Błażkowa – Tempo NienaszówWITKOŚgodz. 13.00
Klasa jun. młodszy
Błękitni Żeglce – Gaudium ŁężynyTYRCHAgodz. 16.00
Team Szebnie – Łęki StrzyżowskieSOKOŁOWSKIgodz. 16.00

09.06.2019 r. – niedziela –

Klasa „A” sen.
Posada Górna – Jabłonica Polska`KOLBUSZ, SZCZEPANIK, DYKASgodz. 16.30
LKS Kombornia – LKS WesołaRAK, SZCZEPEK, KOWALSKIgodz. 15.00
LKS Lubatówka – LKS HaczówNITKA, MAJEWSKI K., CHOCHOŁEKgodz. 15.00
Zamczysko Mrukowa – LKS CzeluśnicaPODGÓRSKI, SOKOŁOWSKI, LECHOWSKIgodz. 16.30
Nafta Chorkówka – Łęki Dukielskie KISZKA P., BUBA, LIDWIN W. godz. 11.00
Klasa „B” sen.
Wróblik Szlachecki – PielniaSZCZEPANIK, KOLBUSZ, DYKASgodz. 13.00
LKS Trzesniów – Zryw DydniaSZCZEPEK, RAK, KOWALSKI godz. 11.00
Łęki Strzyżowskie – LKS ModerówkaWITKOŚ, PIĄTEK, TYRCHAgodz. 13.00
Osiek Jasielski – Standart ŚwięcanyMAJEWSKI K., NITKA, CHOCHOŁEkgodz. 11.00
Podkarpacki turniej F1 Żak
21 meczy BĄK, PRZEWOZNIK, KISZKA M.godz. 10.00, ul. Sportowa

10.06.2019 r. – poniedziałek –

Klasa młodzików
LKS Skołyszyn – UKS NienaszówALEKSANDERgodz. 16.30

 


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu

UEFA Referee Assistance Programme (2019:1)

Każdemu klipowi, który można odtwarzać wiele razy, towarzyszą rozważania (kwestie, które sędzia powinien brać pod uwagę przy ocenie zdarzenia – przycisk „Video Info”) oraz wzorcowe odpowiedzi Komisji Sędziowskiej UEFA.

PC: UEFA-2019-1-PC.zip (10 GB)

MAC: UEFA-2019-1-PC.dmg (10 GB)

Zapraszam do pobierania i analizy. 😉

Obsada 26

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


01.06.2019 r. – sobota –

 Klasa „A” sen.
Orzeł Lubla – Łubno SzlacheckieALEKSANDER, MAJEWSKI J., BUBAgodz. 17.00
Podk. liga młodzików  
AP Jasło – Stal MielecSZCZEPANIK DAR. godz. 11.00, ul. Sikorskiego
Klasa „O” jun. starszy i młodszy
LKS Skołyszyn – Liwocz BrzyskaPODGÓRSKI, SZCZEPEK, BŁASIK godz. 11.00/13.00
Standart Swięcany – Orzeł BiezdziedzaNITKA, KISZKA P., KISZKA Mgodz. 11.00/13.00
Klasa „B” jun.
Tempo Nienaszów – WKS WojaszówkaWITKOŚgodz. 11.00
LKS Czeluśnica – LKS ModerówkaRAKgodz. 11.00
Klasa „B” jun. młodszy
Tajfun Łubno – Błękitni ZeglceSOKOŁOWSKI godz. 11.00
Gaudium Łężyny – Przełęcz II DuklaTYRCHAgodz. 12.00

02.06.2019 r. – niedziela –

Klasa „O” sen.
Iskra Przysietnica – Iwonka Iwonicz KOSIEK, ALEKSANDER, NITKA godz. 16.30
Klasa „A” sen.
Górnik Grabownica – Victoria Pakoszówka KISZKA P., RAK, BUBAgodz. 16.30
Karpaty Klimkówka – Grabówka KOLBUSZ, SZCZEPANIK DAR., ŻYTNIAKgodz. 13.00
Klasa „B” sen.
LKS Wzdów – LKS TrzesniówRAK, KISZKA P., BUBAgodz. 13.00
Victoria Niebocko – Sokół DomaradzALEKSANDER, KOSIEK, NITKAgodz. 13.00
Błękitni Żeglce – LKS Moderówka PODGÓRSKI, KOWALSKI, PRZEWOZNIKgodz. 13.00
Wojaszówka – Victoria Kobylany MAJEWSKI J., JUSZCZYK, PĘKALAgodz. 11.00
Nowy Glinik – Standart ŚwięcanyWITKOŚ, PIĄTEK, LECHOWSKIgodz. 13.00
Liwocz Brzyska – Hankówka SZCZEPEK, DYKAS, SOKOŁOWSKIgodz. 15.00
Makowiska – Zorza Łubienko MAJEWSKI K., TYRCHA, WIĘCEKgodz. 11.00
Podk. liga trampkarzy
  
Czarni Jasło – Stal Stalowa Wola
DYKAS, SOKOŁOWSKI, SZCZEPEK
godz. 11.00, ul. Śniadeckich
Podk. liga młodzików
  
AP Jasło – Sparta Leżajsk
BĄK
godz. 12.00, ul. Sikorskiego

04.06.2019 r. – wtorek –

Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – Orzełek PrzeworskSZCZEPEKgodz. 17.00
Szóstka Jasło – DAP Dębica
MAJEWSKI K.
godz. 18.00
Klasa młodzików
LKS Skołyszyn – Karpaty KrosnoRAKgodz. 16.30

05.06.2019 r. – środa –

Klasa „A” sen.
Brzozovia Brzozów – Wisłok KrościenkoKOLBUSZ, SZCZEPANIK DAR., BĄKgodz. 17.00

12.06.2019 r. -środa –

Klasa „B” jun.
Orzeł Lubla – Zamczysko MrukowaBĄKgodz. 17.00

 


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu

Data – 28 maja 2019 r. (wtorek)
Miejsce szkolenia – Restauracja Elwit w Krośnie
Temat – Zatrzymanie przeciwnika LOR i SPA w wymiarze praktycznym
Prowadzący – sędzia Jakub Pych

Start godzina 17.30
Zbiórka o godzinie 16:45, miejsce: parking obok stacji PKP Jasło ul. Metzgera 10 b.

PS. Zbierana będzie składka na fundusz dyspozycyjny oraz zapisy na turniej sędziów kończący sezon (jak w roku poprzednim).

Obecność obowiązkowa!