Kategorie
Obsada 2018/19

Obsada 9 | 29/30.09.2018 r.

Obsada 9

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


28.09.2018 r. – PIĄTEK –

Klasa młodzików – g. 16:30

  • AP Jasło – Nafta Jedlicze                                              ALEKSANDER
  • Ostoja Kołaczyce – Beniaminek II Krosno                   PODGÓRSKI
  • UKS Tempo Nienaszów – LKS Skołyszyn                    BĄK
  • Standart Święcany – Karpaty II Krosno                        NITKA

29.09.2018 r. – SOBOTA –

Klasa „O” jun. starszy i młodszy – g. 11.00/13.00

  • Huragan Zarzecze – OKS Sobniów                    KOLBUSZ SZCZEPANIK DAR. LECHOWSKI
  • Orzeł Bieździedza – Zorza Łęki Duk.                  RAK MAJEWSKI K. KLAR
  • Standart Święcany – Liwocz Brzyska                ALEKSANDER NITKA CHOCHOŁEK
  • Nafta Jedlicze – Ostoja Kołaczyce                    PODGÓRSKI MAJEWSKI J. JUSZCZYK – Dobieszyn

Klasa „B” jun. – g. 11.00 

  • WKS Wojaszówka – Orzeł Faliszówka                   TYRCHA
  • Tempo Nienaszów – LKS Czeluśnica                     SOKOŁOWSKI
  • Wisłoka Błażkowa – Polonia Kopytowa                 DYKAS J.
  • LKS Moderówka – Orzeł Lubla                                 WITKOŚ
  • Sparta Osobnica – Zamczysko Mrukowa              BĄK – g.16.00

Klasa jun. młodszy – g. 15.00

  • Gaudium Łężyny – Błękitni Żeglce                         KOZIOŁ
  • Tajfun Łubno – Victoria Dobieszyn                        SZCZEPEK – g. 12.00
  • Łęki Strzyżowskie – Team 17 Szebnie                   SZCZEPANIK DAW. – g. 11.00

Turniej Podkarpacki F2 Żak „F2”

  •  21 meczy                                                                 BĄK, OCHAŁEK – g. 10.00, ul. Sportowa 

30.09.2018 r. – NIEDZIELA –

Klasa „A” sen. – g. 15.00 

  • LKS Długie – LKS Pisarowce                                    MOCEK BĄK MAJEWSKI K.
  • Iskra Iskrzynia – LKS Kombornia                            PODGÓRSKI SMOLEŃ T. KISZKA
  • Płomień Zmiennica – Brzozovia Brzozów            ALEKSANDER RAK SZCZEPANIK DAW.

Klasa „B” sen. 

  • KS Wzdów – Jutrzenka Jaćmierz                      BĄK MOCEK MAJEWSKI K. – g. 12.00
  • LKS Trześniów – LKS Hłudno                             KISZKA PODGÓRSKI SMOLEŃ T. – g. 11.00
  • LKS Lubatowa – Rotar Węglówka                    NITKA SZCZEPEK KOWALSKI – g. 15.00 Węglówka
  • Beskid Równe – Tornado Wrocanka               TYRCHA MAJEWSKI J. WIĘCEK – g. 12.00
  • Koniczynka Krosno – Nafciarz Bóbrka           MAJEWSKI J. TYRCHA WIĘCEK – g. 15.30
  • LKS Moderówka – Jasiołka Szebnie               RAK ALEKSANDER SZCZEPANIK DAW. – g. 11.00
  • Victoria Kobylany – KS Szczepańcowa            SZCZEPANIK DAR. PIĄTEK MARSZAŁEK – g. 13.00
  • Standart Święcany – LKS Warzyce                          KISZKA PODGÓRSKI SMOLEŃ T. – g. 12.00
  • Czardasz Osiek Jasielski – Wisłoka Nowy Żmigród   SOKOŁOWSKI DYKAS J. KLAR – g. 11.00
  • Wisłoka Niegłowice – Nowy Dwór Makowiska       WITKOŚ KOZIOŁ BUBA – g. 15.00

Podk. liga młodzików

  • Szóstka Jasło – Beniaminek  Profbud Krosno               KOZIOŁ WITKOŚ  – g. 11.30
  • Szóstka Jasło – AP Sanok                                                WITKOŚ KOZIOŁ – g. 10.00

02.10.2018 r. – WTOREK –

Podk. liga młodziczek młodszych

AP Jasło – Stal Stalowa Wola                                        KOLBUSZ – g. 16.00


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu