Kategorie
Obsada 2019/20

Obsada 9 | 27-30 września 2019 r.

Obsada 9

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

27.09.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
Standart Świecany – Beniaminek KrosnoRakgodz. 16.30
LKS Skołyszyn – Szóstka JasłoNitkagodz. 16.30

28.09.2019 r. – sobota –

IV liga
Korona Rzeszów – Polonia PrzemyślKolbusz, Samborowski M., Kiszka P.godz. 16.00
Klasa „O” Jun młodszy
LKS Skołyszyn – Osława ZagórzSzczepek, Podgórski, Ochałekgodz. 11.00
Klasa „A” jun. starszych
Tempo Nienaszów – Tęcza ZręcinSmoleń T., Buba, Majewski godz. 16.00
Team Szebnie – Orzeł Biezdziedza Bąk, Szczepanik Dar., Szczepanik Daw. godz. 11.00
Wisłoka Błażkowa – Huragan ZarzeczeNitka, Piątek, Tyrchagodz. 11.00
Standart Święcany – Orzeł Lubla Aleksander, Sokołowski, Więcek godz. 11.00
Osiek Jasielski – LKS CzeluśnicaWitkoś, Dykasgodz. 11.00
Gaudium Łężyny – Zamczysko MrukowaRak, Błasik, Kiszka M.
godz. 11.00
Klasa trampkarzy
Ostoja Kołaczyce – Tempo NienaszówPodgórskigodz. 15.00
Turniej Podkarpacki
10 meczy – Jasło, ul. Śniadeckich Majewski J., Majewski K. – turniej odwołany
godz. 10.00
15 meczy – Jasło, ul. Sportowa Smoleń T., Buba godz. 10.00

29.09.2019 r. – niedziela –

Klasa „A” sen.
Orzeł Bażanówka – Zgoda Zarszyn Rak, Kolbusz, Buba godz. 15.30
Górnik Grabownica – Sanovia LeskoSmoleń T., Ochałek, Błasik godz. 15.00
LKS Haczów – Płomień ZmiennicaSzczepek, Kiszka P., Szczepanik Daw. godz. 13.00
Ostoja Kołaczyce – Gaudium Łężyny
Kosiek, Majewski K., Nitka
godz. 15.30
Klasa „B” sen.
Orkan Markowce – ULKS CzerteżKolbusz, Rak, Buba godz. 12.00
LKS Wzdów – LKS TrzesniówOchałek, Smoleń T., Błasik godz. 12.00
Burza Rogi – Nafciarz BóbrkaSzczepanik Dar., Więcek, Piątek godz. 13.00
Nurt Potok – Tęcza ZręcinPodgórski, Lechowski, Sokołowski godz. 13.00
Łęki Strzyżowskie – Nafta II JedliczeDykas, Kowalski, Chochołek godz. 13.00
LKS Moderówka – Jasiołka ŚwierzowaMajewski J., Bąk, Tyrchagodz. 11.00
Liwocz Brzyska – Dębowczanka DębowiecBąk, Majewski J., Tyrcha godz. 15.00
Jasiołka Szebnie – Dragon Nowy GlinikMajewski K., Kosiek, Nitkagodz. 11.00