Kategorie
Obsada 2018/19

Obsada 8 | 22/23.09.2018 r.

Obsada 8

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


21.09.2018 r. – PIĄTEK  –

Podk. liga tramparzy

  • Czarni 1910 Jasło – Ziomki Rzeszów   ALEKSANDER NITKA TYRCHA – g. 16.45
  • Czarni 1910 Jasło Beniaminek Profbud Krosno      NITKA ALEKSANDER TYRCHA – g. 15.00

Klasa młodzików

  • LKS Skołyszyn – Ostoja Kołaczyce    BĄK – g. 16.30

22.09.2018 r. – SOBOTA  –

Klasa „O” jun. starszy i młodszy – 11.00/13.00

  • LKS Skołyszyn – Nafta Jedlicze      KOLBUSZ MOCEK BŁASIK
  • Ostoja Kołaczyce – Standart Święcany      RAK NITKA LECHOWSKI
  • Liwocz Brzyska – Orzeł Bieździedza    PODGÓRSKI SZCZEPEK CHOCHOŁEK

Klasa „B” jun.

  • Sparta Osobnica – WKS Wojaszówka      SZCZEPANIK DAR. – g. 16.00
  • Zamczysko Mrukowa – LKS Moderówka    DYKAS J. – g.11.00
  • Orzeł Lubla – Wisłoka Błażkowa      TYRCHA – g.11.00
  • LKS Czeluśnica – Orzeł Faliszówka    WITKOŚ – g.11.00

Klasa jun. młodszy

  • Łęki Strzyżowskie – Grodzisko Wietrzno    TYRCHA – g.15.00
  • Team 17 Szebnie – Tajfun Łubno     KISZKA – g.15.00
  • Victoria Dobieszyn – Gaudium Łężyny   KOSIEK – g.15.00

Klasa trampkarzy

  • Tempo Nienaszów – Sobniów Jasło     SZCZEPEK – g.16.00

Turniej Podkarpacki E1 Orlik „Grupa C” Grupa 3

  • 10 meczy     SZCZEPANIK DAW. – 10.00 Jasło, ul. Sportowa

Turniej Podkarpacki F1 Żak „F1”

  • 28 meczy MAJEWSKI K., BUBA – g. 10.00 Jasło, ul. Sportowa

23.09.2018 r. – NIEDZIELA  –

Klasa „O” sen.

  • Zamczysko Odrzykoń – Polonia Kopytowa     KOLBUSZ PODGÓRSKI KISZKA – g. 11.00

Klasa „A” sen.

  • LKS Haczów – LKS Wesoła     BĄK MAJEWSKI K. WITKOŚ – g. 11:00
  • LKS Lubatówka – Cisy Jabłonica Polska     KOZIOŁ KOSIEK PIĄTEK – g. 15:00

Klasa „B” sen.

  • Rotar Węglówka – Koniczynka Krosno     MAJEWSKI J. SOKOŁOWSKI WIĘCEK – g.12.00
  • Nafciarz Bóbrka – LKS Głowienka      DYKAS J. TYRCHA KOWALSKI– g.12.00
  • Tornado Wrocanka – Jasiołka Jaśliska     SZCZEPEK– g.12.00
  • Piastovia Miejsce Piast. – Orzeł Pustyny    KISZKA KOLBUSZ PODGÓRSKI – g.15.00
  • Huragan Jasionka – LKS Lubatowa      KOSIEK KOZIOŁ PIĄTEK – g.12.00
  • Błękitni Żeglce – LKS Brzezówka      SZCZEPANIK DAW. SZCZEPANIK DAR. MARSZAŁEK  – g. 13.00
  • Nurt Potok – Victoria Kobylany         RAK OCHAŁEK BUBA – g. 13.00
  • Nowy Dwór Makowiska – Wisłoka Błażkowa      NITKA ŻYTNIAK SMOLEŃ T. – g. 11.00

25.09.2018 r. – WTOREK  –

Podk. liga trampkarzy

  • Czarni 1910 Jasło – Sparta Leżajsk        KOLBUSZ ALEKSANDER OCHAŁEK – . g. 16.00
  • Czarni 1910 Jasło SMS Resovia Rzeszów       ALEKSANDER KOLBUSZ OCHAŁEK –  g. 17.00

Podk. liga młodzików

  • AP Jasło – Beniaminek Profbud Krosno      PODGÓRSKI MAJEWSKI K.- g. 17.00

26.09.2018 r. – ŚRODA –

Puchar Polski

  • Zorza Łęki Dukielskie – Przełom Besko      KOLBUSZ RAK MAJEWSKI J. – g.16.00

Podk. liga juniorek młodszych

  • AP Jasło – AP Stalowa Wola     ALEKSANDER – g.17.00

Podk. liga młodzików

  • AP Jasło UKS AP Kolejarz Zagórz           BĄK NITKA –  g. 17.00

Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu


https://youtu.be/ohHzeF5tG1c