Kategorie
Obsada 2019/20

Obsada 8 | 20-22 września 2019 r.

Obsada 8

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

20.09.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
LKS Skołyszyn – Nafta Chorkówka Kolbuszgodz. 16.30
UKS 6 Jasło – Polonia KopytowaMajewski J.godz. 16.30

21.09.2019 r. – sobota –

IV liga
KS Wiązownica – Stal II MielecKolbusz, Kosiek, Kiszka P.godz. 16.00
Klasa „A” Seniorów
Czardasz Osiek Jasielski – Sparta OsobnicaMajewski K., Ochałek, Szczepanik Dar.godz. 16.00
Podkarpacka Liga Trampkarzy
Czarni 1910 Jasło – Stal RzeszówAleksander, Buba, Piątekgodz. 11.00
Podkarpacka Liga Młodzików
UKS Szóstka Jasło – AP JasłoMajewski J.godz. 14.00
Klasa „O” jun. starszych
Liwocz Brzyska – Zamczysko OdrzykońWitkoś, Tyrcha, Bąkgodz. 11.00
Ostoja Kołaczyce – Nafta JedliczeSzczepek, Kiszka M.godz. 12.00
Klasa „O” jun. młodszych
  
Liwocz Brzyska – LKS SkołyszynTyrcha, Witkoś, Bąk godz. 13.00
Klasa „A” jun. starszych
LKS Czeluśnica – Standart ŚwięcanySzczepanik Dar., Podgórski, Majewski J.godz. 11.00
Huragan Zarzecze – Orzeł BieździedzaNitka, Sokołowski, Błasikgodz. 11.00
Klasa „A” jun. młodszych
Tajfun Łubno – Błękitni ŻeglceAleksandergodz. 15.00
Huragan Zarzecze – Sparta OsobnicaRakgodz. 13.00
Klasa Tramkarzy
OKS Sobniów – Ostoja KołaczycePodgórskigodz. 15.00
Turniej Podkarpacki F1 Żak
Jasło, ul. SportowaOchałek, Szczepanik Daw.godz. 10.00

22.09.2019 r. – niedziela –

Klasa „O” Sen.
Start Rymanów – Przełęcz DuklaKosiek, Majewski k., Smoleń T.godz. 15.00
Klasa „A” sen.
Huragan Jasionka – Grabowianka GrabówkaAleksander, Szczepek, Witkoś godz. 15.00
LKS Lubatowa – LKS GolcowaKiszka P., Lechowski, Kolbuszgodz. 13.00
KS Zarzecze – Polonia KopytowaNitka, Żytniak, Rakgodz. 15.30
Klasa „B” sen.
Rotar Węglówka – Burza RogiTyrcha, Dykas, Więcekgodz. 13.00
Nafciarz Bóbrka – LKS GłowienkaSzczepanik Dar., Szczepanik Daw., Kowalskigodz. 13.00
Guzikówka Krosno – Victoria DobieszynDykas, Tyrcha, Więcekgodz. 16.30
Błękitni Żeglce – LKS Łęki StrzyżowskiePodgórski, Ochałek, Sokołowskigodz. 13.00
LKS Brzezówka – Nurt PotokMajewski K., Kosiek, Smoleń T.godz. 11.00
Dragon Nowy Glinik – Nowy Dwór MakowiskaSzczepek, Aleksander, Witkośgodz. 11.00
Standart Święcany – Wisłoka NiegłowiceŻytniak, Nitka, Rakgodz. 11.00
Wrzos Krempna – Hankówka-Brzyszczki Bąk, Piątek, Błasikgodz. 15.30
Tajfun Łubno Szlacheckie – Liwocz BrzyskaMajewski J., Buba, Kiszka M.godz. 13.00

 

24.09.2019 r. – wtorek –

Podkarpacka Liga Młodzików
UKS Szóstka Jasło – Ekoball SanokNitkagodz. 17.30

 

25.09.2019 r. – środa –

Puchar Polski
Przełęcz Dukla – Karpaty KrosnoKolbusz, Aleksander, Bąkgodz. 15.30