Kategorie
Obsada 2018/19

Obsada 7 | 15/16.09.2018 r.

Obsada 7

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


14.09.2018 r. – PIĄTEK  –

Klasa młodzików – g.16.30

Standart Święcany – Ostoja Kołaczyce       DYKAS

LKS Skołyszyn – AP Jasło      MAJEWSKI J.


15.09.2018 r. – SOBOTA  –

Podk. liga młodzików

  • AP Jasło – AP Stalowa Wola        MAJEWSKI K., RAK. – g. 11.00
  • Szóstka Jasło – MKS DAP Dębica      ŻYTNIAK, OCHAŁEK – g. 11.30 ul. Sportowa

Klasa „O” jun. starszy i młodszy  – g. 11.00 i 13.00

  • Orzeł Bieździedza – Ostoja Kołaczyce        KOSIEK, KISZKA, MAJEWSKI J.
  • Standart Święcany – LKS Skołyszyn        KOLBUSZ, DYKAS, BĄK
  • Nafta Jedlicze – Zamczysko Odrzykoń       PODGÓRSKI, WITKOŚ, NITKA

Klasa „B” jun.

  • Orzeł Faliszówka – Polonia Kopytowa     RAK – 15.00
  • Wisłoka Błażkowa – Zamczysko Mrukowa     SZCZEPEK – 11.00

Klasa jun. młodszy

Gaudium Łężyny – Team 17 Szebnie      TYRCHA – 15.00


16.09.2018 r. – NIEDZIELA  –

Klasa „O” sen.

  • Tempo Nienaszów – Start Rymanów     KOSIEK ALEKSANDER KISZKA – 15.30

Klasa „A” sen.

  • Iskra Iskrzynia – LKS Lubatówka     RAK KOLBUSZ SZCZEPANIK DAW. -15.00
  • Karpaty Klimkówka – Burza Rogi       PODGÓRSKI MAJEWSKI J. MAJEWSKI K. -13.00

Klasa „B” sen.

  • LKS Głębokie – Victoria II Pakoszówka       DYKAS NITKA PIĄTEK – 16:30
  • Orkan Markowce – Pogórze Srogów G.     NITKA DYKAS PIĄTEK – 13:00
  • Huragan Jasionka – Rotar Węglówka      WITKOŚ TYRCHA NIEDZIAŁKOWSKI – 13:00
  • LKS Lubatowa – Piastovia Miejsce Pias.  SZCZEPANIK DAR. BUBA SOKOŁOWSKI – 13:00
  • Orzeł Pustyny – Tornado Wrocanka     TYRCHA WITKOŚ NIEDZIAŁKOWSKI – 16.30
  • Beskid Równe – Nafciarz Bóbrka     BĄK MOCEK ŚLIWA – 13:00
  • Jasiołka Świerzowa – Rędzinianka Wojaszówka SOKOŁOWSKI SZCZEPANIK DAR. BUBA – 16.30
  • LKS Moderówka – Chlebianka Chlebna   KOLBUSZ RAK SZCZEPANIK DAW. – 11.00
  • Victoria Kobylany – LKS Brzezówka     MOCEK BĄK ŚLIWA – 16.30
  • Wisłoka Błażkowa – Zorza 03 Łubienko     KISZKA KOSIEK ALEKSANDER – 11.00

Podk. liga młodzików

  • Szóstka Jasło – MKS DAP Dębica  ŻYTNIAK OCHAŁEK – g. 11.30 ul. Sportowa
  • Szóstka Jasło – Sanovia Lesko    MAJEWSKI K. MAJEWSKI J. – g. 10.00

17.09.2018 r. – PONIEDZIAŁEK  –

Podk. liga młodzików

AP Jasło – AP Sanok     SZCZEPANIK DAW. MAJEWSKI K.– g. 17.30


18.09.2018 r. – WTOREK  –

Klasa młodzików

  • Akademia Piłkarska Jasło – Beniaminek II Krosno ALEKSANDER – 16.30
  • Kołaczyce Ostoja – Karpaty II Krosno KOLBUSZ– 16.30
  • UKS Tempo Nienaszów – Standard Święcany SZCZEPEK – 16.30

19.09.2018 r. – ŚRODA  –

Puchar Polski

  • Czardasz Osiek Jasielski – Tempo Nienaszów     ALEKSANDER KISZKA KOLBUSZ – 16.00

Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu