Kategorie
Obsada 2019/20

Obsada 7 | 13-15 września 2019 r.

Obsada 7

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

13.09.2019 r. – piątek –

Podk. liga młodzików
AP Jasło – Beniaminek Krosno
Aleksander
godz. 17.30, ul. Sikorskiego
Klasa młodzików
AP Jasło – Zamczysko OdrzykońAleksandergodz. 16.30
Standart Świecany – Karpaty II KrosnoRakgodz. 16.30

14.09.2019 r. – sobota –

Podk. liga jun. starszych
Ekoball Sanok – Gryf MielecKolbusz, Kiszka P., Majewski K.godz. 10.00
Podk. liga trampkarzy
Ekoball Sanok – Karpaty KrosnoKiszka P., Kolbusz, Majewski K. godz. 12.00
Klasa „A” jun. starszych
Tempo Nienaszów – Polonia KopytowaKosiek, Lechowski, Chochołek godz. 16.00
Orzeł Bieździedza – Orzeł LublaDykas, Buba, Tyrchagodz. 11.00
Wisłoka Błażkowa – LKS CzeluśnicaMajewski J., Błasik, Nitkagodz. 11.00
Standart Święcany – Zamczysko MrukowaRak, Szczepek, Ochałek godz. 11.00
Czardasz Osiek Jasielski – Gaudium ŁężynyWitkoś, Piątek, Więcek godz. 11.00
Klasa jun. młodszych
  
Sparta Osobnica – Tajfun Łubno
Sokołowski
godz. 15.00
Błękitni Żeglce – LKS Lubatowa
Smoleń T.
godz. 15.00
Klasa trampkarzy
Tempo Nienaszów – Guzikówka Krosno
Żytniak
godz. 13.00
Ostoja Kołaczyce – Zorza Łęki Duk.
Tyrcha
godz. 15.00

15.09.2019 r. – niedziela –

Klasa „A” sen.
Iskra Iskrzynia – Karpaty KlimkówkaKolbusz, Majewski, Witkośgodz. 15.00
LKS Haczów – Wisłok KrościenkoSmoleń T., Szczepek, Błasikgodz. 16.30
Zorza Łęki Duk. – Zamczysko Mrukowa  Kiszka P., Szczczepanik Dar., Żytniakgodz. 11.30
Klasa „B” sen.
LKS Wzdów – Sokół DomaradzSzczepek, Smoleń T., Błasikgodz. 13.00
KS Szczepańcowa – Piastovia Miejsce Pias.Żytniak, Szczepanik Dar., Kiszka P.godz. 15.00
Jasiołka Jaśliska – Nafciarz BóbrkaMajewski J., Nitka, Bubagodz. 13.00
LKS Głowienka – Rotar Węglówka Ochałek, Rak, Kowalski godz. 15.00
Nafta Chorkówka – Jasiołka ŚwierzowaBąk, Piątek, Sokołowski godz. 11.00
Iwełka Iwla – Tęcza ZręcinSOkołowski, Bąk, Piątekgodz. 15.00
Nurt Potok – Nafta II JedliczeDykas, Smereckigodz. 15.00
Dębowczanka Debowiec – LKS WarzyceTyrcha, Więcek godz. 16.00
Wisłoka N. Żmigród – Łubno SzlacheckieNitka, Majewski J., Buba godz. 16.30
Nowy Dwór Makowska – Jasiołka SzebnieRak, Ochałek, Kowalskigodz. 11.00
Podk. liga jun starszych
Przełom Besko – Pogoń LubaczówKolbusz, Majewski K., Witkośgodz. 10.30