Kategorie
Obsada 2019/20

Obsada 6 | 6-8 września 2019 r.

Obsada 6

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


6.09.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
AP Jasło – UKS Szóstka JasłoMAJEWSKI K.godz. 16.30
Standart Święcany – LKS SkołyszynDYKASgodz. 16.30
Klasa trampkarzy
OKS Sobniów – Tempo NienaszówALEKSANDERgodz. 16.00

 

7.09.2019 r. – sobota –

Klasa „O” sen.
Kotwica Korczyna – Bieszczady Ustrzyki DolneKOLBUSZ, KOSIEK, KISZKA P.godz. 16.00
Klasa „O” jun. starszych
Liwocz Brzyska – Start RymanówRAK, MAJEWSKI K., DYKASgodz. 15.00
OKS Sobniów – Płowce Stróże MałeSZCZEPEK, ŻYTNIAK, OCHAŁEKgodz. 11.00
Klasa „O” jun. młodszych
Liwocz Brzyska – Start RymanówMAJEWSKI K., DYKAS, RAKgodz. 13.00
OKS Sobniów – Przełęcz II DuklaŻYTNIAK, OCHAŁEK, SZCZEPEK10. 09 godz. 16.00 !!!
Klasa „A” jun. starszych
Gaudium Łężyny – Standart ŚwięcanyKISZKA P., BŁASIK, MAJEWSKI J.godz. 11.00
LKS Czeluśnica – Orzeł BieździedzaKOSIEK, WIĘCEK, WITKOŚgodz. 11.00
Orzeł Lubla – Huragan ZarzeczeSZCZEPANIK DAR., PIĄTEK, TYRCHAgodz. 11.00
Klasa „A” jun. młodszych
Huragan Zarzecze – Kotwica KorczynaBĄKgodz. 15.00
Turniej E1 Orlik OZPN Krosno w NienaszowieBĄK, BUBAgodz. 10.00
Podkarpacka Liga Młodzików  
UKS Szóstka Jasło – Karpaty KrosnoDYKASgodz. 10.00

 

8.09.2019 r. – niedziela –

IV Liga
JKS Jarosław – Sokół KolbuszowaKOLBUSZ, KOSIEK, KISZKA P.godz. 15.00
Klasa „A” sen.
Wisłok Krościenko Wyżne – Iskra IskrzyniaALEKSANDER, WITKOŚ, SZCZEPANIK DAR.godz. 11.00
KS Zarzecze – Ostoja KołaczyceRAK, ŻYTNIAK, SOKOŁOWSKIgodz. 16.30
Klasa „B” sen.
LKS Kombornia – LKS GłowienkaWITKOŚ, ALEKSANDER, SZCZEPANIK DAR.godz. 15.00
Błękitni Żeglce – Rędzinianka WojaszówkaDYKAS, WIĘCEK, LECHOWSKIgodz. 13.00
LKS Łęki Strzyżowskie – Nurt PotokŻYTNIAK. RAK, SOKOŁOWSKIgodz. 13.00
Nafta II Jedlicze – LKS ModerówkaSZCZEPEK, MAJEWSKI K., TYRCHAgodz. 14.30
LKS Brzezówka – Iwełka IwlaMAJEWSKI K., SZCZEPEK, TYRCHAgodz. 11.00
Jasiołka Szebnie – Wisłoka Niegłowice SMOLEŃ T., BĄK, BŁASIKgodz. 15.00
Standart Święcany – Liwocz BrzyskaBĄK, SMOLEŃ T., BŁASIKgodz. 11.00
Tajfun Łubno – Dębowczanka DębowiecMAJEWSKI J., CHOCHOŁEK, BUBAgodz. 13.00