Kategorie
Obsada 2018/19

Obsada 6 | 08/09.09.2018 r.

Obsada 6

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


07.09.2018 r. – PIĄTEK  –

Klasa młodzików – g.16.30

  • AP Jasło – Karpaty II Krosno                                ALEKSANDER
  • Ostoja Kołaczyce – UKS Tempo Nienaszów       MOCEK

08.09.2018 r. – SOBOTA –

Podk. liga trampkarzy

  • Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl          PODGÓRSKI, WITKOŚ, BUBA – g. 11.00, ul. Śniadeckich

Podk. liga młodzików

  • AP Jasło – APPN Mielec                                 SZCZEPANIK DAW., BĄK, PIĄTEK – g. 10.00
  • Szóstka Jasło – Stal Rzeszów                        KOZIOŁ, ŚLIWA, OCHAŁEK – g. 10.00 ul. Sportowa

Klasa „O” jun. starszy i młodszy – g.11.00 i 13.00

  • LKS Skołyszyn – Orzeł Bieździedza                KOLBUSZ, MAJEWSKI J., MAJEWSKI K
  • Liwocz Brzyska – Zorza Łęki Duk.                   KOSIEK, ALEKSANDER, KISZKA

Klasa „B” jun. – g.11.00

  • LKS Moderówka – WKS Wojaszówka               DYKAS
  • Sparta Osobnica – Wisłoka Błażkowa              PODGÓRSKI – g.16.00
  • Zamczysko Mrukowa – Tempo Nienaszów      RAK
  • Orzeł Lubla – Orzeł Faliszówka                          TYRCHA

Klasa jun. młodszy – g.15.00

  • Tajfun Łubno – Grodzisko Wietrzno                 NITKA
  • Team 17 Szebnie – Przełęcz II Dukla                KOZIOŁ

09.09.2018 r. – NIEDZIELA –

Podk. liga jun. młodszy – g.11.00

  • Start Rymanów – Wisłoka Dębica                     KOLBUSZ, ALEKSANDER, KISZKA

Klasa „O” sen. – g.15.00

  • Start Rymanów – Przełęcz Dukla                       KOLBUSZ, ALEKSANDER, KISZKA

Klasa „A” sen.

  • Orzeł Bażanówka – Cosmos Nowotaniec         KOSIEK, PODGÓRSKI, CZYŻOWICZ – g. 16.30
  • Brzozovia Brzozów – Iskra Iskrzynia                  NITKA, RAK, SZCZEPANIK DAW. – g. 15.00

Klasa „B” sen. – g.13.00 

  • LKS Milcza – LKS Głębokie                                 WITKOŚ, ŻYTNIAK, ŚLIWA
  • Jutrzenka Jaćmierz – LKS Górki                        PODGÓRSKI, KOSIEK, CZYŻOWICZ
  • Nafciarz Bóbrka – Jasiołka Jaśliska                 MAJEWSKI J., PIĄTEK, OCHAŁEK
  • Tornado Wrocanka – LKS Lubatowa                 MAJEWSKI K., SZCZEPEK
  • KS Szczepańcowa – LKS Moderówka               RAK, NITKA, SZCZEPANIK DAW. – g. 11.00
  • Chlebianka Chlebna – Jasiołka Świerzowa      BĄK, SOKOŁOWSKI, NIEDZIAŁKOWSKI – g. 11.00
  • Rędzinianka Wojaszówka – Jasiołka Szebnie   KOZIOŁ, SZCZEPANIK DAR. – g. 11.00
  • Zorza 03 Łubienko – Czardasz Osiek J.            DYKAS, TYRCHA, BUBA – g. 11.00
  • Liwocz Brzyska – Dębowczanka Dębowiec      TYRCHA, DYKAS, BUBA – g. 15.00

11.09.2018 r. – WTOREK –

Podk. liga młodzików

  • Szóstka Jasło – AP Jasło             KISZKA, NIEDZIAŁKOWSKI, ŚLIWA – g. 17.00, ul.  Sportowa

12.09.2018 r. – ŚRODA –

Podk. liga trampkarzy

  • Czarni 1910 Jasło – APPN Mielec              ALEKSANDER, BĄK, MAJEWSKI K. – g. 15.00, ul. Śniadeckich

Młodziczki młodsze

  • AP Jasło – MKS DAP Dębica                      NITKA – g. 17.30, ul. Śniadeckich

Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu


https://youtu.be/Pt2W3By2CUk