Obsada 5 | 30.08-1.09 2019 r.

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


30.08.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
LKS Skołyszyn – AP JasłoBĄKgodz. 16.30
UKS Szóstka Jasło – Beniaminek KrosnoNITKAgodz. 16.30

 

31.08.2019 r. – sobota –

Podkarpacka liga trampkarzy
Czarni 1910 Jasło – Orzeł PrzeworskKOSIEK, BUBA, BŁASIKgodz. 17.00
Podkarpacki liga młodzików
AP Jasło – Ekoball SanokSZCZEPANIK DAR.godz. 11.00
Klasa „O” jun. starszych
Liwocz Brzyska – Nafta JedliczeKISZKA P., MAJEWSKI J., WITKOŚgodz. 11.00
Ostoja Kołaczyce – Karpaty KrosnoMAJEWSKI K., ALEKSANDER, BŁASIKgodz. 12.00
OKS Sobniów – OKS Markiewicza KrosnoKOLBUSZ, PIĄTEK, TYRCHAgodz. 11.00
Klasa „A” jun. starszych
Huragan Zarzecze – LKS CzeluśnicaSZCZEPEKgodz. 11.00
Orzeł Bieździedza – Zamczysko Mrukowa PODGÓRSKIgodz. 11.00
Wisłoka Błażkowa – Gaudium ŁężynyRAKgodz. 11.00
Standart Święcany – Czardasz Osiek JasielskiBĄKgodz. 11.00
Klasa „A” jun. młodszych
Sparta Osobnica – Błękitni ŻeglceSOKOŁOWSKIgodz. 15.00
Klasa trampkarzy
OKS Sobniów – UKS Guzikówka KrosnoSZCZEPANIK DAR.godz. 16.00
Tempo Nienaszów – Zorza Łęki DukielskieTYRCHAgodz. 15.00
Ostoja Kołaczyce – Partyzant TargowiskaALEKSANDERgodz. 15.00

 

1.09.2019 r. – niedziela –

Klasa „O” sen.
SłowacjaKOSIEK, KISZKA P., SMOLEŃ T.
Brzozovia Brzozów – Nafta JedliczeKOLBUSZ, BUBA, NITKAgodz. 15.00
Klasa „A” sen.
Górnik Grabownica  – Bukowianka BukowskoSZCZEPEK, WITKOŚ, CHOCHOŁEKgodz. 15.00
LKS Lubatowa – Iwonka IwoniczPODGÓRSKI, DYKAS, LECHOWSKIgodz. 13.00
Iskra Iskrzynia – LKS HaczówRAK, ŻYTNIAK, BĄKgodz. 15.00
Klasa „B” sen.
Guzikówka Krosno – Miejsce PiastoweDYKAS, PODGÓRSKI, LECHOWSKIgodz. 16.30
Victoria Dobieszyn – Rotar WęglówkaWITKOŚ, SZCZEPEK, CHOCHOŁEKgodz. 11.00
Jasiołka Świerzowa – Błękitni ŻeglceOCHAŁEK, MAJEWSKI K., PIĄTEKgodz. 16.30
Zorza 03 Łubienko – Tęcza ZręcinMAJEWSKI J., SOKOŁOWSKI, TYRCHAgodz. 11.00
Iwełka Iwla – Nafta II JedliczeSOKOŁOWSKI, MAJEWSKI J., TYRCHAgodz. 15.00
LKS Moderówka – LKS Łęki StrzyżowskieŻYTNIAK, RAK, NITKAgodz. 11.00
Nurt Potok – Rędzinianka WojaszówkaMAJEWSKI K., OCHAŁEK, PIĄTEKgodz. 13.00
Dębowczanka Dębowiec – Wrzos KrempnaSZCZEPANIK DAR., BŁASIK, KISZKA M.godz. 11.00
Podkarpacka liga młodzików
UKS Szóstka Jasło – JKS JarosławALEKSANDERgodz.10.00
AP Jasło – Kolbuszowianka KolbuszowaALEKSANDERgodz. 12.00
Podkarpacki Turniej E2 Orlik Grupa”C”BĄKgodz. 10.00

 

3.09.2019 r. – wtorek –

Klasa „A” jun. starszych
Łęki Strzyżowskie – Polonia KopytowaKOLBUSZ, SZCZEPEK, OCHAŁEKgodz. 17.00
Tempo Nienaszów – WojaszówkaALEKSANDER, MAJEWSKI K., WITKOŚgodz. 17.00
Klasa młodzików
Polonia Kopytowa – Standart ŚwięcanyRAKgodz. 16.30