Kategorie
Obsada 2017/18

Obsada 5 | 01-03.09.2017 r.

Obsada 5

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do piątkowych godzin wieczornych.


 

02.09.2017 r. (sobota)

Podk. Liga młodz.

Szóstka Jasło – SMS Jarosław                                                 Smoleń T., Majewski J., Kiszka – g. 10:00 ul. Sportowa

Szóstka Jasło – SMS Jarosław                                                 Majewski J., Smoleń T., Kiszka – g. 11:30 ul. Sportowa

Podkarpacki Turniej E1 Orlik Majewski K., Szczepanik Daw. g. 11:00 ul. Sportowa

Kl. Okręg. jun. i jun. młodszych g. 11:00 i 13:00

Nafta Jedlicze – Jasiołka Świerzowa Kosiek, Kozioł, Czyżowicz – Nie odbędzie się

Kl. A jun. i jun. młodszych g. 11:00 i 13:00

Standart Święcany – Zorza Łęki Duk. Kolbusz, Bąk

Liwocz Brzyska – Orzeł Bieździedza                                        Aleksander, Witkoś

Kl. „B” jun. st. – g. 16:00

Wisłoka Nowy Żm. – Orzeł Lubla                                              Tyrcha

Kl. jun. młodszych – g. 16:00

Tajfun Łubno – Nurt Potok                                                         Podgórski

Kl. tramp. – g. 11:00

UKS Nienaszów – Orzeł Pustyny Nitka


03.09.2017 r. (niedziela)

Podk. Liga tramp.

Czarni Jasło – Unia Nowa Sarzyna                                            Bąk, Smoleń T., Węgrzyniak – g. 13:00 ul. Śniadeckich

Czarni 1910 Jasło – Unia Nowa Sarzyna Smoleń T., Bąk, Węgrzyniak – g. 14:30 ul. Śniadeckich

Kl. „A” sen.

LKS Lubatówka – Iskra Iskrzynia                                               Kozioł, Kolbusz, Rak  g. 15:00

Karpaty Klimkówka – Victoria Kobylany                                   Kotulak, Kosiek, Majewski J. – g. 13:00

Zamczysko Mrukowa – Huragan Zarzecze                              Podgórski, Aleksander, Szczepanik Daw. g. 13:00

Kl. „B” sen.

Chlebianka Chlebna – KS Szczepańcowa                                 Szczepanik Dar., Żytniak, Kiszka – g. 13:00

Zorza 03 Łubienko – Hankówka – Brzyszczki                           Sokołowski, Szczepek, Nitka – g. 11:00

Wisłoka Błażkowa – Dragon Nowy Glinik                                  Witkoś, Tyrcha, Czyżowicz g. 15:00

Nowy Dwór Makowiska – Wrzos Krempna                               Rak, Kozioł, Kolbusz g. 11:00

Czardasz Osiek J. – GKS Team17 Szebnie                               Tyrcha, Witkoś, Czyżowicz – g. 11:00


05.09.2017 r. (wtorek)

Kl. młodz. – g. 16:30

LKS Skołyszyn – Nafta Jedlicze                                                  Bąk

Standart Święcany – WKS Wojaszówka                                     Nitka

UKS Nienaszów – Beniaminek Krosno                                       Rak


06.09.2017 r. (środa)

Puchar Polski – g. 17:00

Szarotka Nowosielce – ULKS Grabówka Kolbusz, Rak, Majewski J. – Nie odbędzie się

LKS Skołyszyn – Gaudium Łężyny Kosiek, Aleksander, Majewski K. – Nie odbędzie się

Kl. tramp. – g. 17:00

Sobniów Jasło – Burza Rogi                                                      Kotulak