Obsada 4 | 24-25 sierpnia 2019 r.

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


23.08.2019 r. – piątek –

Podkarpacka Liga Trampkarzy
Czarni 1910 Jasło – Resovia RzeszówSZCZEPEK, OCHAŁEK, KISZKA M.godz. 11.00

 

24.08.2019 r. – sobota –

Klasa „A” sen.
Gaudium Łężyny – Victoria KobylanyKOLBUSZ, PIĄTEK, OCHAŁEKgodz. 16.00
Klasa „O” jun. straszych
OKS Sobniów – Liwocz BrzyskaKOSIEK, SZCZEPEK, BUBAgodz. 11.00
Klasa „O” jun. młodszych
OKS Sobniów – Liwocz BrzyskaSZCZEPEK, BUBA , KOSIEKgodz. 13.00
Klasa „A” jun. starszych
Zorza Łęki Dukielskie – Błękitni Jasienica
WITKOŚgodz. 11.00
Victoria Kobylany – Orzeł FaliszówkaBĄKgodz. 11.00
Łęki Strzyżowskie – WKS Wojaszówka TYRCHAgodz. 11.00
Standart Święcany – Team 17 SzebnieRAKgodz. 11.00
Czardasz Osiek Jasielski – Wisłoka BłażkowaSOKOŁOWSKIgodz. 11.00 
Gaudium Łężyny – Orzeł BieździedzaPODGÓRSKIgodz. 11.00
Zamczysko Mrukowa – Huragan ZarzeczeMAJEWSKI K.godz. 11.00
LKS Czeluśnica – Orzeł LublaKOLBUSZgodz. 11.00
Klasa „A” jun. młodszych
Sparta Osobnica – Wisłok Krościenko WyżneSZCZEPANIK DAR.godz. 13.00
Tajfun Łubno Szlacheckie – UKS Guzikówka
DYKASgodz. 15.00

 

25.08.2019 r. – niedziela –

Klasa „O” sen.
Zamczysko Odrzykoń – Brzozovia BrzozówKISZKA P., PODGÓRSKI, BUBAgodz. 11.00
Klasa „A” sen.
Płomień Zmiennica – LKS WesołaMAJEWSKI K., WITKOŚ, SZCZEPEKgodz. 15.00
Huragan Jasionka – LKS LubatówkaBĄK, DYKAS, PIĄTEKgodz. 13.00
Czardasz Osiek Jasielski – Orzeł BieździedzaRAK, SOKOŁOWSKI, NITKAgodz. 11.00
Klasa „B” sen.
Sokół Domaradz – Błękitni JasienicaWITKOŚ, MAJEWSKI K., SZCZEPEKgodz. 11.00
Nafta II Jedlicze – Nafta ChorkówkaMAJEWSKI J., ŻYTNIAK, TYRCHAgodz. 14.30
LKS Brzezówka – Zorza 03 Łubienko ŻYTNIAK, MAJEWSKI J., TYRCHAgodz. 11.00
Standart Święcany – Dębowczanka Dębowiec SZCZEPANIK DAR., LECHOWSKI, KOWALSKIgodz. 13.00
Wrzos Krempna – Tajfun Łubno SlacheckieSOKOŁOWSKI, RAK, NITKAgodz. 15.30
Podkarpacka liga młodzików
UKS Szóstka Jasło – Orzeł PrzeworskSMOLEŃ T.godz.11.00
AP Jasło – SMS JarosławOCHAŁEKgodz. 12.00
Klasa „O” jun. starszych
Karpaty II Krosno – Brzozovia BrzozówPODGÓRSKI, KISZKA P., BUBAgodz. 15.00

 

27.08.2019 r. – wtorek –

Podkarpacka liga trampkarzy
Czarni 1910 Jasło – APPN MielecRAK, ALEKSANDER, BĄKgodz. 15.00

 

28.08.2019 r. – środa –

Puchar Polski
Standart Święcany – Czarni 1910 Jasło ALEKSANDER, MAJEWSKI K., SZCZEPEKgodz. 17.00
Zorza Łęki Dukielskie – Tempo NienaszówKOLBUSZ, RAK, WITKOŚgodz. 17.00