Kategorie
Obsada 2018/19

Obsada 28 | 14-16.06.2019 r.

Obsada 28

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


14.06.2019 r. – piątek –

Podk. liga trampkarzy
Czarni Jasło – Siarka Tarnobrzeg
RAK, BĄK, BUBAgodz. 17.00, ul. Sikorskiego
Klasa młodzików
AP Jasło – Ostoja KołaczyceNITKAg.16.30, ul. Sikorskiego

15.06.2019 r. – sobota –

Klasa „B” sen.
Liwocz Brzyska – Dwór MakowiskaALEKSANDER, SZCZEPEK, JUSZCZYKgodz. 15.00
Podk. liga młodzików
AP Jasło – SMS JarosławWITKOŚgodz. 11.00, ul. Sikorskiego 
Klasa „B” jun.
Nafta Chorkówka – Jasiołka Świerzowa BĄKgodz. 11.00
Sparta Osobnica – Orzeł Lubla RAKgodz. 11.00
LKS Moderówka – Polonia Kopytowa MAJEWSKI K. godz. 11.00
Wisłoka Błażkowa – LKS CzeluśnicaTYRCHAgodz. 13.00

16.06.2019 r. – niedziela  –

Klasa „O” sen.
Kotwica Korczyna – Ustrzyki DolneKOLBUSZ, ALEKSANDER, KISZKAgodz. 15.00
Klasa „A” sen.
Wisłok Krościenko – LKS KomborniaALEKSANDER, KOLBUSZ, KISZKAgodz. 11.00
Płomień Zmiennica – Iskra IskrzyniaPODGÓRSKI, KOSIEK, CHOCHOŁEKgodz. 15.00
Nafta Chorkówka – Zamczysko Mrukowa KOSIEK, PODGÓRSKI, CHOCHOŁEKgodz. 11.00
Łęki Dukielskie – Łubno SzlacheckieNITKA, WITKOŚ, LECHOWSKIgodz. 11.30
Klasa „B” sen.
Błękitni Żeglce – Łęki StrzyżowskieBĄK, BUBA, KISZKA M. godz. 13.00
Jasiołka Szebnie – LKS Brzezówka DYKAS, BŁASIKgodz. 13.00
Nowy Glinik – Osiek Jasielski RAK, SZCZEPANIK, PRZEWOZNIKgodz. 13.00
Nowy Żmigród – Zorza Łubienko SZCZEPEK, TYRCHA, PIĄTEKgodz. 13.00
Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – Czuwaj PrzemyślSZCZEPANIK DAR.godz. 10.00, ul. Sportowa
AP Jasło – Sokół Nisko SOKOŁOWSKIgodz. 12.00, ul. Sikorskiego
Podkarpacki Turniej
F2 ŻAKMAJEWSKI K., MAJEWSKI J.godz. 12.00, ul. Sportowa

18.06.2019 r. – wtorek –

Klasa młodzików
LKS Skołyszyn – Zamczysko OdrzykońALEKSANDERgodz. 16.30
Standart Święcany – Kotwica KorczynaBĄKgodz. 16.30
Ostoja Kołaczyce – Koniczynka KrosnoMAJEWSKI K.godz. 16.30

 


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu