Kategorie
Obsada 2017/18

Obsada 27 | 01-03.06.2018 r.

Obsada 27

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


01.06.2018 r. (piątek)

Klasa młodzików

OKS Sobniów – Nafta Jedlicze        OSTAPIŃSKI – g. 16.30
– wszystkie sprawozdania z meczów Klasy młodzików w formie papierowej należy przesyłać do biura OZPN Krosno: ul. Bieszczadzka 1 skr. poczt. 109 38-400 Krosno – lub przekazać Panu Podgórskiemu, który za niewielką opłatą przekaże do OZPN 😛


02.06.2018 r. (sobota)

Podk. liga trampkarzy

Czarni 1910 Jasło – Gryf Mielec         KOSIEK, KISZKA, CZYŻOWICZ – g. 14.00

Czarni 1910 Jasło – JKS Jarosław      KISZKA, KOSIEK, CZYŻOWICZ – g. 17.00 ?

Klasa „O” jun. starszy i młodszy

Nafta Jedlicze – Przełom Besko          KOLBUSZ, SZCZEPEK, MOCEK – g. 11.00/13.00

Klasa „A” jun. starszy i młodszy

Standart Święcany – Orzeł Bieździedza         RAK, MAJEWSKI J. – g. 11.00/13.00

Klasa „B” jun. starszy

Zamczysko Mrukowa – Victoria Kobylany       DYKAS – g. 16.00

Polonia Kopytowa – Wisłoka N. Żmigród         WITKOŚ – g. 16.00

Wisłoka Błażkowa – Sparta Osobnica           PODGÓRSKI – g. 16.00

Klasa jun. młodszy

Orzeł Faliszówka – Nurt Potok        OSTAPIŃSKI – g. 16.00


03.06.2018 r. (niedziela)

Klasa „A” sen.

Płomień Zmiennica – Wisłok Sieniawa     PODGÓRSKI, KOLBUSZ, NITKA – g.15.00

Victoria Kobylany – LKS Wesoła           RAK, SZCZEPANIK DAR., SZCZEPANIK DAW. g.16.30

Klasa „B” sen.

Orły Jabłonka – JKS Jasionów     KISZKA, TYRCHA, BĄK – g.13.00

Górnik Grabownica – LKS Golcowa      MAJEWSKI J., DYKAS, MAJEWSKI K. – g.16.30

LKS Hłudno – Sokół Domaradz      BĄK, TYRCHA, KISZKA – g.16.30

Dwór Kombornia – Beskid Równe     DYKAS, MAJEWSKI J., MAJEWSKI K. g.15.00

Nafciarz Bóbrka – Orzeł Pustyny      KOLBUSZ, PODGÓRSKI, NITKA – g. 11.00

LKS Lubatowa – LKS Głowienka      OSTAPIŃSKI, SOKOŁOWSKI, CZYŻOWICZ g. 13.00

LKS Łubno – WKS Wojaszówka          SZCZEPANIK DAR., RAK, SZCZEPANIK DAW. – g. 13.00

Nurt Potok – LKS Łęki Strzyżowskie        WITKOŚ, ŻYTNIAK, ŚLIWA – g. 13.00

Chlebianka Chlebna – Błękitni Żeglce      SZCZEPEK, PIĄTEK, OCHAŁEK – g. 13.00


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu