Kategorie
Obsada 2018/19

Obsada 26 | 31.05-02.06.2019 r.

Obsada 26

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


01.06.2019 r. – sobota –

 Klasa „A” sen.
Orzeł Lubla – Łubno SzlacheckieALEKSANDER, MAJEWSKI J., BUBAgodz. 17.00
Podk. liga młodzików  
AP Jasło – Stal MielecSZCZEPANIK DAR. godz. 11.00, ul. Sikorskiego
Klasa „O” jun. starszy i młodszy
LKS Skołyszyn – Liwocz BrzyskaPODGÓRSKI, SZCZEPEK, BŁASIK godz. 11.00/13.00
Standart Swięcany – Orzeł BiezdziedzaNITKA, KISZKA P., KISZKA Mgodz. 11.00/13.00
Klasa „B” jun.
Tempo Nienaszów – WKS WojaszówkaWITKOŚgodz. 11.00
LKS Czeluśnica – LKS ModerówkaRAKgodz. 11.00
Klasa „B” jun. młodszy
Tajfun Łubno – Błękitni ZeglceSOKOŁOWSKI godz. 11.00
Gaudium Łężyny – Przełęcz II DuklaTYRCHAgodz. 12.00

02.06.2019 r. – niedziela –

Klasa „O” sen.
Iskra Przysietnica – Iwonka Iwonicz KOSIEK, ALEKSANDER, NITKA godz. 16.30
Klasa „A” sen.
Górnik Grabownica – Victoria Pakoszówka KISZKA P., RAK, BUBAgodz. 16.30
Karpaty Klimkówka – Grabówka KOLBUSZ, SZCZEPANIK DAR., ŻYTNIAKgodz. 13.00
Klasa „B” sen.
LKS Wzdów – LKS TrzesniówRAK, KISZKA P., BUBAgodz. 13.00
Victoria Niebocko – Sokół DomaradzALEKSANDER, KOSIEK, NITKAgodz. 13.00
Błękitni Żeglce – LKS Moderówka PODGÓRSKI, KOWALSKI, PRZEWOZNIKgodz. 13.00
Wojaszówka – Victoria Kobylany MAJEWSKI J., JUSZCZYK, PĘKALAgodz. 11.00
Nowy Glinik – Standart ŚwięcanyWITKOŚ, PIĄTEK, LECHOWSKIgodz. 13.00
Liwocz Brzyska – Hankówka SZCZEPEK, DYKAS, SOKOŁOWSKIgodz. 15.00
Makowiska – Zorza Łubienko MAJEWSKI K., TYRCHA, WIĘCEKgodz. 11.00
Podk. liga trampkarzy
  
Czarni Jasło – Stal Stalowa Wola
DYKAS, SOKOŁOWSKI, SZCZEPEK
godz. 11.00, ul. Śniadeckich
Podk. liga młodzików
  
AP Jasło – Sparta Leżajsk
BĄK
godz. 12.00, ul. Sikorskiego

04.06.2019 r. – wtorek –

Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – Orzełek PrzeworskSZCZEPEKgodz. 17.00
Szóstka Jasło – DAP Dębica
MAJEWSKI K.
godz. 18.00
Klasa młodzików
LKS Skołyszyn – Karpaty KrosnoRAKgodz. 16.30

05.06.2019 r. – środa –

Klasa „A” sen.
Brzozovia Brzozów – Wisłok KrościenkoKOLBUSZ, SZCZEPANIK DAR., BĄKgodz. 17.00

12.06.2019 r. -środa –

Klasa „B” jun.
Orzeł Lubla – Zamczysko MrukowaBĄKgodz. 17.00

 


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu