Kategorie
Obsada 2017/18

Obsada 25 | 25-27.05.2018 r.

Obsada 25

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


 25.05.2018 r. (piątek)

Klasa młodzików

Standart Święcany – Karpaty Krosno     WITKOŚ – g.16.30

LKS Skołyszyn – Beniaminek Krosno     MOCEK – g.16.30

OKS Sobniów – WKS Wojaszówka     TYRCHA – g.16.30

– wszystkie sprawozdania z meczów Klasy młodzików w formie papierowej należy przesyłać do biura OZPN Krosno: ul. Bieszczadzka 1 skr. poczt. 109 38-400 Krosno –


26.05.2018 r. (sobota)

Klasa „O” jun. starszy i młodszy

Zamczysko Odrzykoń – Start Rymanów      KOLBUSZ, KISZKA, SZCZEPANIK DAW. – g.11.00/13.00

Klasa „A” jun. starszy i młodszy

Huragan Zarzecze – Zorza Łęki Duk.      PODGÓRSKI, KOTULAK – g.11.00/13.00

Orzeł Bieździedza – KS Szczepańcowa      RAK, CZYŻOWICZ – g.11.00/13.00

Liwocz Brzyska – Standart Święcany     KOZIOŁ, SZCZEPEK – g.11.00/13.00

Klasa „B” jun. starszy

Sparta Osobnica – Nafta Chorkówka     MAJEWSKI J. – g.16.00 – nie odbędzie się –

Wisłoka N. Żmigród – Tempo Nienaszów     BĄK – g.16.00

Klasa jun. młodszy

GKS Team 17 Szebnie – LKS Moderówka      SOKOŁOWSKI – g. 11.00

Tajfun Łubno – Orzeł Faliszówka     TYRCHA – g.16.00

Klasa trampkarzy

UKS Nienaszów – ULKS Blizne    DYKAS – g.11.00


27.05.2018 r. (niedziela)

Klasa „O” sen.

ULKS Grabówka – Start Rymanów       KOLBUSZ, PODGÓRSKI, NITKA – g. 15.00

Klasa „A” sen.

LKS Lubatówka – Brzozovia Brzozów      KOSIEK, DYKAS, MAJEWSKI K. –  g.15.00

Płomień Zmiennica – Victoria Kobylany     KOZIOŁ, MOCEK, MAJEWSKI J. g.15.00

Huragan Zarzecze – Zorza Łęki Duk.     RAK, BĄK, KISZKA – g. 16.30

Klasa „B” sen.

Orzeł Pustyny – Huragan Jasionka       PODGÓRSKI, KOLBUSZ, NITKA – g.11.00

Victoria Dobieszyn – Jasiołka Świerzowa     DYKAS, KOSIEK, MAJEWSKI K. –  g. 11.00

Błękitni Żeglce – LKS Brzezówka     CZYŻOWICZ, TYRCHA, ŚLIWA –  g. 13.00

LKS Łęki Strzyżowskie – Chlebianka      SZCZEPEK, SZCZEPANIK DAR., SZCZEPANIK DAW. – g. 13.00

LKS Łubno – Nurt Potok        KISZKA, RAK, BĄK – g. 13.00

GKS Team17 Szebnie – Wrzos Krempna     WITKOŚ, SOKOŁOWSKI, PIĄTEK – g.13.00

LKS Dębowiec – Nowy Dwór Makowiska     MOCEK, KOZIOŁ, MAJEWSKI J. – g.11.00


29.05.2018 r. (wtorek)

Podkarpacka liga jun. młodszych

Czarni 1910 Jasło – SMS Siarka Tarnobrzeg      KOLBUSZ, RAK, MAJEWSKI J.  – g. 17.00

Podkarpacka liga młodzików

Szóstka Jasło – Ekoball Sanok      NITKA, ALEKSANDER, SZCZEPANIK DAW. – g. 15.30 ul. Szkolna

Szóstka Jasło – AP Stalowa Wola     ALEKSANDER, NITKA, SZCZEPANIK DAW. – g. 17.00 ul. Szkolna

AP Jasło – AP II Stalowa Wola     BĄK, OSTAPIŃSKI, MAJEWSKI K. – g. 16.00 ul. Sikorskiego

AP Jasło – Polonia Przemyśl     OSTAPIŃSKI, BĄK, MAJEWSKI K. –  g. 18.00 ul. Sikorskiego


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu.


https://youtu.be/g07Ts-9Wmhg