Kategorie
Obsada 2018/19

Obsada 25 | 24-28 maja 2019 r.

Obsada 25

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


Mecze młodzieżowe z 24 i 25 maja odwołane!

 

22.05.2019 r. – środa –

Podk. liga. juniorki młodsze
AP Jasło – Halo Hyżne ALEKSANDER g. 18.00 – 17.06.2019 r. (poniedziałek)

24.05.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
Ostoja Kołaczyce – Zamczysko Odrzykoń ALEKSANDER – g.16.30
AP Jasło – Kotwica Korczyna
MAJEWSKI J. – g.16.30, ul. Sikorskiego

25.05.2019 r. – sobota –

Podk. liga młodzików
AP Jasło – UKS Orlik PrzemyślŻYTNIAK – g. 11.00, ul. SIkorskiego

 

Klasa „O” jun. starszych i młodszych
Huragan Zarzecze  – Orzeł Biezdziedza 
KOSIEK, KOLBUSZ, BŁASIK – g.11.00/13.00 (Dębowiec)
OKS Sobniów Jasło – Standart Święcany
ALEKSANDER, SZCZEPEK, JURCZYK – g.11.00/13.00

 

Klasa „B” jun.
Sparta Osobnica – Orzeł LublaRAK – g.16.00
LKS Moderówka – Polonia KopytowaMAJEWSKI K. – g. 11.00
Wisłoka Błażkowa – LKS CzeluśnicaMAJEWSKI J. – g. 13.00

 

Klasa jun. młodszy
Błękitni Żeglce – Gaudium ŁężynyTYRCHA– g.16.00
Team 17 Szebnie – Łęki StrzyżowskieSOKOŁOWSKI g. 16.00

 

Turniej Podkarpacki E2 Orlik grupa 1
BĄK, NITKA – g. 11.00 Jasło, ul. Sportowa – przeniesiony na  24.05.2019r. (piątek)

 


26.05.2019 r. – niedziela –

Klasa „A” sen.
Zgoda Zarszyn – Szarotka UherceKOSIEK, KISZKA P., DYKAS – 16.30
LKS Pisarowce – Bukowsko Bukowianka RAK, MAJEWSKI K., WITKOŚ-15.30
Brzozovia Brzozów – Krościenko WyżnePODGÓRSKI, SZCZEPANIK DAW., SZCZEPANIK DAR.– g.15.00
Sparta Osobnica – LKS Czeluśnica BĄK, SOKOŁOWSKI, KISZKA M. – g.11.00

 

Klasa „B” sen.
Orkan Markowce – Rymanów Zdrój MAJEWSKI K., RAK, WITKOŚ– g.13.00
LKS Stróże Małe – LKS MilczaKISZKA P., KOZIEK, DYKAS – g.13.00
Sokół Domaradz – LKS HłudnoSZCZEPANIK DAR., PODGÓRSKI, SZCZEPANIK DAW., – g.11.00
Piastovia Miejsce Piast. – LKS Głowienka
SZCZEPEK,KOWALSKI, PRZEWOZNIK – g.13.00
Nurt Potok – Błękitni ŻeglceMAJEWSKI J, LECHOWSKI, WIĘCEK – g.17.00
Łęki Strzyż. – Jasiołka SzebnieTYRCHA, BUBA, BŁASIK – g.13.00
Hankówka – Makowiska NITKA, PIĄTEK, CHOCHOŁEK – g.13.00

 

Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – SMS Resovia RzeszówMAJEWSKI J. – g.11.30, ul. Sportowa
Szóstka Jasło – SMS Resovia RzeszówTYRCHA – g.10.00, ul. Sportowa

 


03.06.2019 r. – poniedziałek –

Klasa młodzików
UKS Nienaszów – Beniaminek KrosnoNITKA g. 16.30

04.06.2019 r. – wtorek –

Klasa młodzików
Standart Świecany – LKS Skołyszyn BĄK  g. 15.00

05.06.2019 r. – środa –

Podk. liga młodzików
AP Jasło – Stal Rzeszów ALEKSANDER  g. 18.00

06.06.2019 r. – czwartek –

Podk. liga trampkarzy
Czarni Jasło – SMS Stal MielecSZCZEPEK, KOWALSKI, PRZEWOZNIK – g.16.30 ul. Śniadeckich

 


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu