Kategorie
Obsada 2017/18

Obsada 24 | 18-20.05.2018 r.

Obsada 24

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


17.05.2018 r. (czwartek)

Podkarpacka liga młodziczki młodsze

AP Jasło – DAP Dębica Kolbusz, Aleksander, Bąk – g. 17.00


18.05.2018 r. (piątek)

Klasa młodzików

UKS Nienaszów – Standart Święcany Rak – g.16.30


19.05.2018 r. (sobota)

Klasa „O” sen.

Start Rymanów – Nafta Jedlicze Kosiek, Aleksander, Majewski J. – g.17.00

Klasa „B” sen.

Beskid Posada Górna – LKS Odrzechowa Witkoś, Kolbusz, Kiszka – g.16.30

Podk. liga młodzików

Szóstka Jasło – Karpaty Krosno  Szczepanik Dar., Szczepanik Daw., Śliwa – g. 10.00 ul. Szkolna

Szóstka Jasło – Sparta Leżajsk Szczepanik Daw., Szczepanik Dar., Śliwa – g. 11.30 ul. Szkolna

AP Jasło – AP Sanok  Mocek, Bąk, Nitka – g. 10.00 ul. Sikorskiego

AP Jasło – Pogoń Lubaczów Bąk, Mocek, Nitka – g. 12.30 ul. Sikorskiego

Klasa „O” jun. starszych i młodszych – g.11.00 i 13.00

Start Rymanów – Nafta Jedlicze Kolbusz, Kiszka, Witkoś

Klasa „A” jun. st. i młodszych – g. 11.00 i 13.00

Standart Święcany – OKS Sobniów Podgórski, Sokołowski

Gaudium Łężyny – Huragan Zarzecze Rak, Ostapiński

Klasa „B” jun. starszych – g.16.00

Wisłoka Błażkowa – Wisłoka N. Żmigród Tyrcha

Nafta Chorkówka – Orzeł Lubla Kiszkag.13.00

LKS Czeluśnica – Sparta Osobnica Kotulak

Klasa jun. młodszy – g.16.00

LKS Moderówka – Nurt Potok  Szczepek


20.05.2018 r. (niedziela)

Klasa „A” sen.

LKS Zarszyn – Szarotka Nowosielce Kolbusz, Rak, Majewski K. – g. 16.30

Victoria Kobylany – Wisłok Sieniawa Kosiek, Czyżowicz, Szczepanik Dar. – g.16.30

Zorza Łęki Duk. – Standart Święcany Aleksander, Podgórski, Kiszka g.11.30

Klasa „B” sen.

Iskra Wróblik – Górnik Strachocina  Rak, Kolbusz, Majewski K. – g. 13.00

Nafciarz Bóbrka – Dwór Kombornia Szczepanik Dar., Kosiek, Czyżowicz – g. 13.00

Chlebianka Chlebna – LKS Łubno Dykas, Nitka, Tyrcha – g. 13.00

KS Szczepańcowa – Błękitni Żeglce Nitka, Tyrcha, Dykas – g.16.30

Wisłoka Błażkowa – LKS Dębowiec  Witkoś, Szczepek, Ostapiński g.15.00

Wrzos Krempna – Liwocz Brzyska  Kiszka, Aleksander, Podgórski – g.16.30

Sparta Osobnica – GKS Team17 Szebnie Bąk, Sokołowski, Mocek – g.16.30

Podkarpacka liga trampkarzy

Czarni 1910 Jasło – Sparta Leżajsk Szczepek, Witkoś, Ostapiński – g. 11.00


23.05.2018 r. (środa)

Podkarpacka liga juniorki młodsze

AP Jasło – Grodziszczanka Grodzisko  Aleksander, Kolbusz, Bąk – g. 18.30


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu.