Kategorie
Obsada 2018/19

Obsada 24 | 17-21 maja 2019 r.

Obsada 24

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


17.05.2019 r. (piątek)

 

Klasa młodzików
Ostoja Kołaczyce – LKS Skołyszyn ALEKSANDER – g.16.30
AP Jasło – Zamczysko Odrzykoń 
KOLBUSZ – g.16.30, ul. Sikorskiego

18.05.2019 r. (sobota)

 

Klasa „O” sen.
Partyzant Targowiska – Nafta Jedlicze KOLBUSZ, KISZKA P., SZCZEPANIK DAW. g. 16.30

 

Klasa „O” jun. starszych i młodszych
Huragan Zarzecze – LKS Skołyszyn 
ALEKSANDER, SOKOŁOWSKI, BŁASIK – g.11.00/13.00
Standart Święcany – Zorza Łęki 
KISZKA P., KOLBUSZ, KISZKA M. – jun. st. – g.11.00
Orzeł Bieździedza – OKS Sobniów 
RAK, SZCZEPEK, BUBA – g.11.00/13.00

 

Klasa „B” jun.
Victoria Kobylany – Jasiołka Świerzowa SZCZEPANIK DAR. – g.11.00
LKS Czeluśnica – Tempo Nienaszów SZCZEPANIK DAW. – g.11.00
LKS Moderówka – Orzeł Lubla WITKOŚ – g.11.00
Zamczysko Mrukowa – Sparta Osobnica TYRCHA – g. 16.00

 

Klasa jun. młodszy
Grodzisko Wietrzno – Łęki Strzyżowskie NITKA – g.16.00
Tajfun Łubno – Team 17 Szebnie DYKAS g. 11.00
Gaudium Łężyny – Victoria Dobieszyn MAJEWSKI J. – g.16.00

 

Klasa trampkarzy
Wojaszówka – Nafta Jedlicze MAJEWSKI K. – g.11.00

Turniej Podkarpacki E2 Orlik grupa 1

BĄK, NITKA – g. 10.00 Jasło, ul. Sportowa

 


19.05.2019 r. (niedziela)

 

Klasa „O” sen.
Kotwica Korczyna – Przełęcz Dukla KOLBUSZ, MAJEWSKI J., MAJEWSKI K. – 15:00
Płomień Zagorzyce – Sokis Chorzelów KOSIEK, PODGÓRSKI, BĄK – 14.00

 

Klasa „A” sen.
Karpaty Klimkówka – LKS Izdebki KISZKA P. SZCZEPANIK DAR. SZCZEPEK – 13:00
Iskra Iskrzynia – Grabowianka NITKA, RAK, WITKOŚ – 15:00

 

Klasa „B” sen.
Florian Rymanów – Płowce/ Stróże RAK, NITKA, WITKOŚ – 11:00
Rędzinianka Wojaszówka – Łęki Strzyż. MAJEWSKI K., KOLBUSZ, MAJEWSKI J. -11.00
Nurt Potok – LKS Brzezówka DYKAS, TYRCHA, LECHOWSKI -13:00
LKS Warzyce – Standart Święcany SZCZEPANIK DAW., PIĄTEK, PRZEWOŹNIK 13:00
Zorza Łubienko – Hankówka ŻYTNIAK, SOKOŁOWSKI, CHOCHOŁEK -11.00

01.06.2019 r. (sobota)

 

Klasa trampkarzy
UKS Nienaszów – Burza Rogi NITKA g. 16.30

Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu