Kategorie
Obsada 2016/17

Obsada 23 | 28-30.04.2017 r.

Obsada 23

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do piątkowych godzin wieczornych.


UWAGA: W związku z problemami technicznymi w systemie Extranet uprawnienia do sędziowania meczy zostaną nadane w terminie późniejszym.


26.04.2017 r. (środa)

Podk. Liga młodz.

Szóstka Jasło – SMS Resovia Rzeszów                                          Aleksander, Ostapiński, Nitka – g. 16:00 ul. Sportowa


28.04.2017 r. (piątek)

Kl. młodz. – g. 16:30

Standart Święcany – UKS Tempo Nienaszów                                 Rak

OKS Sobniów Jasło – Koniczynka Krosno                                       Kolbusz


29.04.2017 r. (sobota)

Kl. „A” jun. i jun. młodszych – g. 11:00 i 13:00

Huragan Zarzecze – Jasiołka Świerzowa                                     Kolbusz, Witkoś

Zorza Łęki Duk. – Orzeł Bieździedza                                            Podgórski, Aleksander

OKS Sobniów – Liwocz Brzyska                                                    Rak, Dykas

Kl. „B” jun. st. – g. 16:00

LKS Czeluśnica – Zamczysko Mrukowa                                      Majewski J.

Tempo Nienaszów – Orzeł Lubla                                                  Tyrcha


30.04.2017 r. (niedziela)

Kl. Okręg. sen. – g. 16:30

Sanbud Długie – Nafta Splast Jedlicze                                       Kosiek, Kolbusz, Kotulak

Kl. „A” sen. – g. 15:00

Haczovia Haczów – Orzeł Bażanówka                                       Aleksander, Dykas, Bąk

Kl. „B” sen. – g. 13:00

Orzeł Milcza – LKS Wesoła                                                          Kolbusz, Kosiek, Kotulak

Burza Rogi – Orzeł Pustyny                                                          Kardaś, Rak, Nitka

Dragon N. Glinik – Czardasz Osiek J.                                         Sokołowski, Szczepanik Dar., Szczepanik Daw.

Zorza 03 Łubienko – Standart Święcany                                    Dykas, Aleksander, Bąk – g. 11:00

Jasiołka Szebnie – Hankówka-Brzyszczki                                 Majewski J., Majewski Kon., Szczepek

Kl. „C” sen. – g. 13:00

N. Dwór Makowiska – Wisłoka Błażkowa                                Witkoś, Tyrcha, Kiszka