Kategorie
Obsada 2017/18

Obsada 23 | 11-13.05.2018 r.

Obsada 23

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


11.05.2018r. (piątek)

Klasa młodzików – g.16.30

LKS Skołyszyn – Karpaty Krosno Majewski K.

OKS Sobniów – Koniczynka Krosno Szczepek


12.05.2018r. (sobota)

Podk. liga trampkarzy

Czarni 1910 Jasło – Unia Nowa Sarzyna Kolbusz, Kiszka, Szczepanik Daw. – g. 11.00 ul. Śniadeckich

Czarni 1910 Jasło – Unia Nowa Sarzyna Kiszka, Kolbusz, Szczepanik Daw. – g. 13.00 ul. Śniadeckich

Podk. liga młodzików

Szóstka Jasło – DAP Dębica Majewski K., Żytniak, Piątek  – g. 10.00

Klasa „A” jun. st. i młodszych – g. 11.00 i 13.00

Orzeł Bieździedza – Gaudium Łężyny Podgórski, Witkoś

Liwocz Brzyska – Zorza Łęki Duk.  Kozioł, Nitka

OKS Sobniów – KS Szczepańcowa Rak, Majewski J.

Klasa „B” jun. starszych – g.16.00

Orzeł Lubla – LKS Czeluśnica  Sokołowskig.11.00

Wisłoka N. Żmigród – Nafta Chorkówka Szczepanik Dar.

Zamczysko Mrukowa – Wisłoka Błażkowa Dykas

Polonia Kopytowa – Tempo Nienaszów Ostapiński

Klasa jun. młodszy – g.16.00

WKS Wojaszówka – GKS Team 17 Szebnie Szczepek

Tajfun Łubno – LKS Moderówka  Tyrcha

Grodzisko Wietrzno – Orzeł Faliszówka Bąk

Klasa trampkarzy – g.11.00

Burza Rogi – Tempo Nienaszów Bąk


13.05.2018r. (niedziela)

Klasa „A” sen.

LKS Górki – Sanovia Lesko  Kozioł, Kiszka, Piątek – g.13.00

Szarotka Nowosielce – LKS Pisarowce II Aleksander, Kosiek, Majewski K. – . g. 16.30

Haczovia Haczów – Burza Rogi Podgórski, Witkoś, Mocek – g.13.00

Iskra Iskrzynia – Brzozovia Brzozów Rak, Nitka, Sokołowski – g.15.00

Nafta Chorkówka – Iwełka Iwla Kolbusz, Szczepanik Dar., Szczepanik Daw. – g.11.00

Klasa „B” sen.

Orion Pielnia – Beskid Posada Gór. Kosiek, Aleksander, Majewski K. g.13.00

LKS Wzdów – Zryw Dydnia Majewski J., Tyrcha – g.13.00

LKS Łęki Strzyżowskie – KS Szczepańcowa  Ostapiński, Czyżowicz, Żytniak – g.13.00

Nurt Potok – Chlebianka Chlebna Bąk, Dykas, Śliwag.13.00

Zorza 03 Łubienko – GKS Team17 Szebnie Nitka, Rak, Sokołowski g.11.00


15.05.2018r. (wtorek)

Podkarpacka liga trampkarzy

Czarni 1910 Jasło – Siarka Tarnobrzeg  Aleksander, Nitka, Bąk –  g. 16.00, ul. Śniadeckich


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu.