Kategorie
Obsada 2018/19

Obsada 23 | 10-12 maja 2019 r.

Obsada 23

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


10.05.2019 r. (piątek)

Klasa młodzików – g.16.30

  • LKS Skołyszyn – Koniczynka Krosno       ALEKSANDER
  • Standart Święcany – UKS Nienaszów      NITKA

11.05.2019 r. (sobota)

Klasa „B” sen. g. 17.00

  • LKS Głowienka – Nafciarz Bóbrka         WITKOŚ, JUSZCZYK, BUBA

Podk. liga młodzików – g.11.00

  • AP Jasło – Ziomki Rzeszów                 MAJEWSKI J. – ul. Sikorskiego

Klasa „O” jun. starszych i młodszych – g.11.00/13.00 

  • OKS Sobniów – Huragan Zarzecze            ALEKSANDER, SZCZEPANIK DAW., BŁASIK
  • Liwocz Brzyska – Standart Święcany  RAK, OCHAŁEK, PIĄTEK 
  • LKS Skołyszyn – Zamczysko Odrzykoń    KOLBUSZ, KISZKA P., KISZKA M.

Klasa „B” jun. – g.11.00

  • WKS Wojaszówka – Sparta Osobnica     SZCZEPANIK DAR.
  • LKS Moderówka – Zamczysko Mrukowa     MAJEWSKI K.
  • Wisłoka Błażkowa – Orzeł Lubla NITKAg. 13.00
  • Tempo Nienaszów – Polonia Kopytowa     SOKOŁOWSKI

Klasa jun. młodszy – g.16.00

  • Łęki Strzyżowskie – Tajfun Łubno         TYRCHA

Klasa trampkarzy – g.16.00

  • Sobniów Jasło – UKS Nienaszów       DYKAS

12.05.2019 r. (niedziela)

Klasa „A” sen.

  • Cosmos Nowotaniec – Victoria Pakoszówka     RAK, KISZKA P., LECHOWSKI – g.16.30
  • LKS Lubatówka – Karpaty Klimkówka        PODGÓRSKI, NITKA, CHOCHOŁEK – g.15:00
  • Brzozovia Brzozów – Płomień Zmiennica KOZIOŁ, MAJEWSKI J., MAJEWSKI K. – g.15:00
  • Tajfun Łubno – Sobniów Jasło          KOLBUSZ, SZCZEPANIK DAR., SZCZEPANIK DAW. – g.13:00

Klasa „B” sen.

  • Orkan Markowce – Górnik Strachocina        KISZKA P., RAK, LECHOWSKI – g.13:00
  • Sokół Domaradz – JKS Jasionów MAJEWSKI J., KOZIOŁ, MAJEWSKI K. – g.11:00
  • Koniczynka Krosno – Rotar Węglówka            SZCZEPEK, BUBA, KOWALSKI – g.16:30
  • Victoria Kobylany – Nurt Potok              SZCZEPANIK DAW., KOLBUSZ, SZCZEPANIK DAR. – g.16:30
  • LKS Łęki Strzyżowskie – Chlebianka Chlebna             TYRCHA, NIEDZIAŁKOWSKI, OCHAŁEK – g.13:00
  • Wisłoka Niegłowice – Zorza 03 Łubienko              DYKAS, PIĄTEK, SOKOŁOWSKI – g.11.00
  • Czardasz Osiek Jasielski – Liwocz Brzyska           NITKA, PODGÓRSKI, CHOCHOŁEK – g.11.00

Podk. liga młodzików – g.16.00

  • AP Jasło – SMS II Rzeszów             OCHAŁEK –  ul. Sikorskiego

Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu