Kategorie
Obsada 2009/10

Obsada | 22-30.06.2010 r.

22.06.2010 r.  (wtorek)

Podk. liga tr. młod. i młodz. st. – g. 16:00 i 17:30

Czarni Jasło – Karpaty Krosno                                     Nowosielski, Dykas K., Ryndak A.


23.06.2010 r. (środa)

Kl. „C” sen. – g. 18:00

Brzezówka – Niepla                                                          Kołeczek, Dykas J., Węgrzyn

Święcany – Nowy Glinik                                                  Gajda, Piątek, Zych – w Nowym Gliniku

Potok – Bóbrka                                                                  Jarek, Kozioł, Śmietana B.

Kl. „A” jun. i tr.

Święcany – Kołaczyce                                                        Nowosielski, Malikowski – g. 14:00 i 16:00 w Skołyszynie

Dębowiec – Potok                                                               Majewski – g. 16:00 (??) tylko juniorzy

Kl. „B” jun. – g. 17:00

Błażkowa – Kopytowa                                                             Koszelnik

Czeluśnica – Bieździedza                                                         Witkoś


24.06.2010 r. (czwartek)

Kl. „A” jun. i tr. – g. 16:00 i 18:00

Osobnica – Szebnie                                                                 Tyrcha, Sokołowski Kr.


26.06.2010 r. (sobota)

Kl. „C” sen. – g. 17:00

OKS Krosno – Dobieszyn                                                          Tyrcha, Gajda, Kozioł – ul. Bursaki


27.06.2010 r. (niedziela)

Kl. „A” sen. – g. 16:30

Jasionka – Rogi                                                                         Dykas D., Nowosielski, Śmietana B.

Głowienka – Faliszówka                                                           Jakubiński, Dykas K., Piątek

Kl. „B” sen. – g. 13:00

Tarnowiec – Łęki Dukielskie                                                    Piątek, Dykas K., Jakubiński

Hankówka – Osobnica                                                              Dykas J., Witkoś, Kołeczek

Kl. „C” sen. – g. 13:00

Potok – Żeglce                                                                              Majewski, Koszelnik, Malikowski – w Dobieszynie

Chlebna – Bóbrka                                                                        Śmietana B., Nowosielski, Dykas D.

Osiek Jasielski – Święcany                                                           Sokołowski St., Jarek, Podgórski – g. 15:00 w Dębowcu


28.06.2010 r. (poniedziałek)

Podk. liga tr. młod. i młodz. st. – g. 11:00 i 12:30

Czarni Jasło – Stal Stalowa Wola                                               Dykas D., Węgrzyn, Zych


30.06.2010 r. (środa)

Kl. „B” sen. – g. 18:00

Szebnie – Brzyska                                                                          Majewski, Witkoś, Malikowski