Kategorie
Obsada 2017/18

Obsada 22 | 04-06.05.2018 r.

Obsada 22

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


 04.05.2018r. (piątek)

Klasa młodzików

UKS Nienaszów – LKS Skołyszyn      Majewski K. – g.16.30

Standart Święcany – Zamczysko Odrzykoń      Szczepanik Daw. – g.16.30


05.05.2018r. (sobota)

Klasa „A” sen.

Orzeł Bieździedza – Standart Święcany      Podgórski, Nitka, Bąk – g.17.00

Podk. liga młodzików

Szóstka Jasło – DAP Dębica      Mocek, Majewski K., Śliwa – g.10.00, ul. Szkolna

AP Jasło – Piłkarskie Nadzieje Mielec      Witkoś, Ochałek, Szczepanik Daw. – g. 11.00, ul. Sikorskiego

Klasa „O” jun. starszy i młodszy

Zamczysko Odrzykoń – Błękitni Jasienica R.      Kosiek, Majewski J., Bąk – g.11.00 i 13.00

Klasa „A” jun. starszy i młodszy

Standart Święcany – LKS Głowienka      Kolbusz, Kiszka – g.11.00 i 13.00

Gaudium Łężyny – Liwocz Brzyska     Rak, Szczepek – g.11.00 i 13.00

Klasa „B” jun. starszych

Wisłoka Błażkowa – Polonia Kopytowa      Aleksander – g.16.00

LKS Czeluśnica – Wisłoka N. Żmigród      Dykas – g.16.00

Klasa jun. młodszych

GKS Team 17 Szebnie – Nurt Potok      Sokołowski – g.16.00

Klasa trampkarzy

UKS Nienaszów – Sobniów Jasło      Tyrcha 11.00 /zestaw par zgodny z zamieszczoną powyżej wersją papierową – w systemie extranet błędnie zamieszczone drużyny gospodarzy i gości /dotyczy klasy trampkarzy//.


06.05.2018r. (niedziela)

Klasa „O” sen.

Iskra Przysietnica – OKS Markiewicza     Kolbusz, Aleksander, Kiszka g.16.30

Klasa „A” sen.

Zamczysko Odrzykoń – Orzeł Faliszówka     Rak, Kosiek, Podgórski g.11.00

Klasa „B” sen.

Zryw Dydnia – Sokół Trześniów     Kiszka, Aleksander, Kolbusz – g.13.00

Nafciarz Bóbrka – Beskid Równe      Witkoś, Ochałek, Feryniarz – g.13.00

Tornado Wrocanka – Dwór Kombornia      Nitka, Majewski J., Szczepek g.13.00

LKS Głowienka – Orzeł Pustyny      Kosiek, Rak, Podgórskig.15.00

Chlebianka Chlebna – WKS Wojaszówka      Bąk, Tyrcha, Majewski K. – g.13.00

LKS Brzezówka – Nurt Potok     Dykas, Sokołowski g.13.00

Dragon Nowy Glinik – LKS Dębowiec      Szczepanik Dar., Szczepanik Daw., Piątek g.13.00


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu.


https://www.youtube.com/watch?v=9rCXJfjUaiw