Kategorie
Obsada 2018/19

Obsada 22 | 03-07 maja 2019 r.

Obsada 22

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


04.05.2019 r. (sobota)

Podk. liga jun. młodszych – g.14:00

  • Czarni Jasło – Ziomki Rzeszów     KOLBUSZ, SZCZEPANIK DAW., SZCZEPEK

Klasa „O” jun. starszych i młodszych – g.11.00/13.00 

  • Huragan Zarzecze – Zamczysko Odrzykoń     RAK, MAJEWSKI J., BUBA
  • Orzeł Bieździedza – Liwocz Brzyska             NITKA, KISZKA, WIĄCEK

Klasa „B” jun. – g.11.00

  • Victoria Kobylany – Piastovia Miejsce Pias.     WITKOŚ
  • Orzeł Lubla – Tempo Nienaszów                      SZCEPANIK DAR.
  • Zamczysko Mrukowa – Wisłoka Błażkowa     DYKAS
  • Sparta Osobnica – LKS Moderówka               TYRCHA

Klasa jun. młodszy – g.16.00

  • Gaudium Łężyny – Łęki Strzyżowskie        KOSIEK

Turniej Podkarpacki E2 Orlik „Grupa B” – g. 10.00

  • 10 meczy             MAJEWSKI K. – ul. Śniadeckich

05.05.2019 r. (niedziela)

Klasa „O” sen. – g.13.00

  • Wisłok Sieniawa – Polonia Kopytowa       KOLBUSZ, NITKA, SZCZEPANIK DAW.

Klasa „A” sen.

  • LKS Długie – Bukowianka Bukowsko          KOSIEK, SZCZEPEK, KOWALSKI – g.16.30
  • Iskra Iskrzynia – LKS Izdebki                 ALEKSANDER, RAK, OCHAŁEK – g.15:00

Klasa „B” sen.

  • LKS Milcza – LKS Odrzechowa  WITKOŚ, BUBA, JUSZCZYK – g.13:00
  • Jutrzenka Jaćmierz – Victoria Niebocko        SZCZEPEK, KOSIEK, KOWALSKI – g.13.00
  • Błękitni Żeglce – Jasiołka Szebnie              MAJEWSKI K., MAJEWSKI J., PRZEWOŹNIK – g.13:00
  • Rędzinianka Wojaszówka – Jasiołka Świerzowa        RAK, ALEKSANDER, OCHAŁEK – g.11.00
  • Chlebianka Chlebna – LKS Moderówka            SZCZEPANIK DAR., PIĄTEK, KISZKA M. – g.11.00
  • Wisłoka Nowy Żmig. – Dębowczanka Dębowiec       SOKOŁOWSKI, DYKAS, BŁASIK – g.11.00

07.05.2019 r. (wtorek)

Podk. liga młodzików – 16.30

  • Szóstka Jasło – Igloopol Dębica                KOLBUSZ – ul. Sportowa

Podk. liga młodziczki młodsze – g. 18.00

  • AP Jasło – SMS Resovia Rzeszów            ALEKSANDER  – ul. Sikorskiego

Klasa młodzików – g.16.30

  • Ostoja Kołaczyce – Standart Święcany       RAK
  • AP Jasło – LKS Skołyszyn                        ALEKSANDER – ul. Sikorskiego

Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu