Kategorie
Obsada 2017/18

Obsada 20 | 28/29.04.2018 r.

Obsada 20

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


 25.04.2018 r. (środa)

Klasa młodzików

OKS Sobniów – UKS Nienaszów Aleksanderg. 16.30


27.04.2018 r. (piątek)

LKS Skołyszyn – Standart Święcany Majewski K. – g. 16.30


28.04.2018 r. (sobota)

Podkarpacka liga młodzików

Szóstka Jasło – UKS Beniaminek Krosno Kozioł, Kiszka, Szczepekg.10.00, ul. Sikorskiego

Szóstka Jasło – Siarka Tarnobrzeg Szczepek, Kozioł, Kiszka g.11.30, ul. Sikorskiego

AP Jasło – AP Beniaminek Krosno Witkoś, Kotulak, Czyżowiczg.14.00, ul. Sikorskiego

AP Jasło – Siarka Tarnobrzeg Kotulak, Witkoś, Czyżowiczg. 16.30, ul. Sikorskiego

Klasa „A” jun. starszych i młodszych – g.11.00 i 13.00 

Liwocz Brzyska – Huragan Zarzecze Aleksander, Bąk

Standart Święcany – KS Szczepańcowa Kolbusz, Nitka

Klasa „B” jun. starszych

Wisłoka N.Żmigród – Sparta Osobnica Rak – g.16.00

Klasa junior młodszy

Tajfun Łubno – GKS Team 17 Szebnie  Sokołowski – g.16.00

Klasa trampkarzy

Sobniów Jasło – ULKS Blizne Dykasg.15.15 /zestaw par zgodny z zamieszczoną powyżej wersją papierową – w systemie extranet błędnie zamieszczone drużyny gospodarzy i gości /dotyczy klasy trampkarzy/.


29.04.2018 r. (niedziela)

Klasa „O” sen.

Kotwica Korczyna – ULKS Grabówka Kolbusz, Majewski J., Rak – g.13.00

Klasa „A” sen.

Haczovia Haczów – Iskra Iskrzynia  Kosiek, Bąk, Szczepanik Dar. – g.11.00

Zamczysko Odrzykoń – LKS Moderówka Aleksander, Kiszka, Czyżowicz – g.11.00

Zorza Łęki Duk. – Orzeł Lubla  Kozioł, Nitka, Kotulak – g.11.30

Klasa „B” sen.

LKS Głowienka – Dwór Kombornia Bąk, Kosiek, Szczepanik Dar. – g.15.00

Guzikówka Krosno – Błękitni Jasienica R. Rak, Kolbusz, Majewski J. g.16.30

LKS Brzezówka – WKS Wojaszówka  Żytniak, Śliwa g.13.00

Dragon Nowy Glinik – Wisłoka Błażkowa  Dykas, Piątek, Ochałek – g.13.00

Sparta Osobnica – LKS Dębowiec  Sokołowski, Tyrcha, Witkoś – g.11.00

Liwocz Brzyska – Wisłoka Niegłowice  Tyrcha, Sokołowski, Witkoś – g.15.00

LIGA LOKALIZACJI AKADEMII BENIAMINEK – 29.04.2018 r. Osiek Jasielski

8.00 – 14.00 Szczepek, Ostapiński, Majewski K.,

14.00 – 20.00 Kiszka, Nitka Kozioł, Czyżowicz,

/do obsady nr 20/2017/18 zostaną „dopisani” sędziowie kandydaci po zaliczeniu egzaminu w dniu 26.04.2018 r./


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu.