Kategorie
Aktualności

Obsada 20 | 26.04. – 30.04

Obsada 20

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


26.04.2019 r. (piątek)

Klasa młodzików – g.16.30

  • LKS Skołyszyn – Kotwica Korczyna                   ALEKSANDER
  • Standart Święcany – Koniczynka Krosno          RAK

27.04.2019 r. (sobota)

Klasa „O” jun. starszy i młodszy – g.11.00/13.00

  • Ostoja Kołaczyce – Orzeł Bieździedza           RAK, KOZIOŁ, LECHOWSKI
  • LKS Skołyszyn – Standart Święcany              KISZKA, NITKA, CHOCHOŁEK

Klasa „B” jun.

  • Wisłoka Błażkowa – Sparta Osobnica                 MAJEWSKI J. – g.14.00
  • Tempo Nienaszów – Zamczysko Mrukowa        WITKOŚ – g.16.00

Klasa jun. młodszy – g.16.00

  • Team 17 Szebnie – Błękitni Żeglce               SOKOŁOWSKI
  • Łęki Strzyżowskie – Przełęcz II Dukla          SZCZEPANIK DAR.
  • Tajfun Łubno – Gaudium Łężyny                   DYKAS – g.11.00

Klasa trampkarzy – g.16.00

  • Sobniów Jasło – AKTIV PRO Rymanów        SZCZEPANIK DAW. – g.11.00
  • UKS Nienaszów – Wojaszówka                       TYRCHA

Klasa młodzików – g. 9.00

  • Turniej AP Jasło                       MAJEWSKI J., ALEKSANDER, KOLBUSZ

28.04.2019 r. (niedziela)

Klasa „O” sen. – g.13.00

  • Wisłok Sieniawa – Nafta Jedlicze       KOSIEK, PODGÓRSKI, MAJEWSKI K.

Klasa „A” sen.

  • Cisy Jabłonica Polska – Burza Rogi                 KISZKA, KOLBUSZ, SZCZEPANIK DAW. – g.11:00
  • Grabowianka Grabówka – LKS Lubatówka      KOLBUSZ, KISZKA, SZCZEPANIK DAW. – g.15:00

Klasa „B” sen.

  • Błękitni Jasienica R. – LKS Lubatowa               WITKOŚ, ŻYTNIAK, BŁASIK – g.13.00
  • Nafciarz Bóbrka – Orzeł Pustyny                       CZYŻOWICZ, DYKAS, WIĘCEK – g.13.00
  • Koniczynka Krosno – Jasiołka Jaśliska            SOKOŁOWSKI S., KOZIOŁ, BUBA – g.16:30
  • Nurt Potok – LKS Moderówka                            KOZIOŁ, SOKOŁOWSKI S., BUBA – g.13:00
  • LKS Brzezówka – LKS Łęki Strzyżowskie         MAJEWSKI J., TYRCHA, NIEDZIAŁKOWSKI – g.11:00
  • Nowy Dwór Makowiska –  Dębowiec                SZCZEPANIK DAR., PIĄTEK, KOWALSKI – g.11.00
  • Hankówka- Brzyszczki – Czardasz Osiek          RAK, OCHAŁEK, PRZEWOŹNIK – g.13:00

30.04.2019 r. (wtorek)

Podk. liga trampkarzy

  • Czarni Jasło – Ekoball Sanok          ALEKSANDER, RAK, WIĘCEK – g. 17.00 ul. Śniadeckich

Podk. liga młodzików

  • Szóstka Jasło – Beniaminek  Krosno      KISZKA, KOWALSKI – g. 17.30 ul. Sportowa
  • AP Jasło – APPN II Mielec                     SZCZEPEK, NITKA – g. 16.30 ul. Sikorskiego
  • AP Jasło – Ekobal Sanok                         NITKA, SZCZEPEK – g. 18.00 ul. Sikorskiego

Klasa „O” jun. – grupa Rzeszów

  • Wisłok Strzyżów – Tempo Cmolas      KOLBUSZ, MAJEWSKI K., SZCZEPANIK DAW. – g.16.00

07.05.2019 r. (wtorek)

Podk. liga młodzików

  • Szóstka Jasło – Igloopol Dębica          ALEKSANDER, OCHAŁEK – g.16.00 ul. Sportowa

Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu