Kategorie
Obsada 2009/10

Obsada | 19-23.06.2010 r.

19.06.2010 r. (sobota)

Podk. liga trampk. młodsz. i młodz. starsz. – 16:00 i 17:30

Czarni Jasło – Wisłoka Dębica                                                        Nowosielski, Śmietana B., Malikowski – ul. Sportowa

Kl. okr. jun. i tr. – g. 12:00 i 14:00

Sobniów – Targowiska                                                                     Sokołowski St., Dykas K., Kołeczek

Kl. „A” jun. i tr. – g. 12:00 i 14:00

Dębowiec – Nowy Żmigród                                                              Piątek, Jarek

Brzyska – Szebnie                                                                              Dykas D., Tyrcha – w Kłodawie

Święcany – Kobylany                                                                        Dykas J., Kozioł – w Skołyszynie

Osobnica – Łężyny                                                                            Majewski, Rak

Kl. „B” jun. – g. 14:00

Łubienko – Żeglce                                                                              Witkoś

Mrukowa – Kopytowa                                                                       Gajda – w Pielgrzymce

Błażkowa – Trzcinica                                                                         Koszelnik

Czeluśnica – Chlebna                                                                        Podgórski


20.06.2010 r. (niedziela)

Klasa „A” sen. – g. 16:30

Zarszyn – Haczów                                                                            Dykas K., Jakubiński, Węgrzyn

Faliszówka – Jasionka                                                                      Sokołowski St., Nowosielski, Śmietana B. – w Kopytowej

Klasa „B” sen. – g. 13:00

Równe – Guzikówka                                                                        Węgrzyn, Jakubiński, Dykas K.

Brzyska – Warzyce                                                                            Śmietana B., Nowosielski, Sokołowski St. – w Kłodawie

Osobnica – Czeluśnica                                                                      Dykas D., Majewski, Jarek

Nienaszów – Hankówka                                                                      Tyrcha, Podgórski, Kozioł

Klasa „C” sen. – g. 13:00

Żeglce – Jaśliska                                                                                 Witkoś, Rak, Munia

Wojaszówka – Chlebna                                                                      Dykas J., Kołeczek, Malikowski

Święcany – Moderówka                                                                     Gajda, Piątek, Sokołowski Kr. – w Skołyszynie


23.06.2010 r. (środa)

Kl. „C” sen. – g. 18:00

Brzezówka – Niepla                                                                        Kołeczek, Dykas J., Węgrzyn

Święcany – Nowy Glinik                                                                Gajda, Piątek, Zych – w Nowym Gliniku

Potok – Bóbrka                                                                               Jarek, Kozioł, Śmietana B.

Kl. „A” jun. i tr.

Święcany – Kołaczyce                                                                Nowosielski, Malikowski – g. 14:00 i 16:00 w Skołyszynie

Osobnica – Szebnie                                                                    Tyrcha, Sokołowski Kr. – g. 16:00 i 18:00

Dębowiec – Potok                                                                      Majewski – tylko juniorzy – g. 16:00 ??

Kl. „B” jun. – g. 17:00

Błażkowa – Kopytowa                                                                  Koszelnik

Czeluśnica – Bieździedza                                                              Witkoś