Kategorie
Obsada 2017/18

Obsada 19 | 21/22.04.2018 r.

Obsada 19

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


20.04.2018 r. (piątek)
Klasa młodzików – g. 16.30
  • UKS Nienaszów – WKS Wojaszówka    Bąk
  • Standart Święcany – OKS Sobniów     Aleksander

21.04.2018 r. (sobota)

Klasa „O” seniorów – g.16.30

  • Iwonka Iwonicz – Iskra Przysietnica     Kosiek, Podgórski, Rak

Klasa „A” jun. starszych i młodszych – g. 11.00 i 13.00

  • Gaudium Łężyny – Tęcza Zręcin     Kotulak, Ostapiński
  • Orzeł Bieździedza – Liwocz Brzyska     Aleksander, Szczepek

Klasa „B” juniorów – g. 16.00

  • Wisłoka Błażkowa – Victoria Kobylany     Sokołowski
  • Sparta Osobnica – Zamczysko Mrukowa     Witkoś
  • Orzeł Lubla – Wisłoka N. Żmigród     Nitka – g.11.00

Klasa junior młodszy – g.16.00

  • GKS Team 17 Szebnie – Victoria Dobieszyn     Tyrcha

Klasa trampkarzy – g. 11.00

  • Sobniów Jasło – Orzeł Pustyny     Dykas

22.04.2018 r. (niedziela)

Klasa „A” seniorów

  • Wisłok Sieniawa – Iskra Iskrzynia     Podgórski, Bąk, Mocek – g.13.00
  • LKS Moderówka – Huragan Zarzecze     Kolbusz, Aleksander, Majewski K.– g.11.00
  • Standart Święcany – Nafta Chorkówka     Rak, Kosiek, Nitka – g.11.00

Klasa „B” seniorów

  • Beskid Równe – Orzeł Pustyny     Szczepek, Majewski J. – g.15.00
  • Dwór Kombornia – Guzikówka Krosno     Aleksander, Kolbusz, Majewski K. – g.15.00
  • Nafciarz Bóbrka – LKS Lubatowa     Kiszka, Czyżowicz – g. 13.00
  • Huragan Jasionka – Tornado Wrocanka     Dykas, Sokołowski – g. 13.00
  • LKS Brzezówka – KS Szczepańcowa     Witkoś, Tyrcha –  g. 13.00
  • Wisłoka Błażkowa – Wrzos Krempna     Nitka, Rak, Kosiek – g.15.00
  • Hankówka – Brzyszczki – Dragon N. Glinik    Ostapiński, Szczepanik Dar., Szczepanik Daw. – g.13.00

Podkarpacka liga trampkarzy

  • Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno     Majewski J., Szczepek  g.11.00 ul. Śniadeckich

02.05.2018  r. (środa)

Klasa „A” jun. starszych i młodszych – g.11.00 i 13.00

  • Huragan Zarzecze – OKS Sobniów     Kolbusz, Kiszka

Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu.