Kategorie
Obsada 2017/18

Obsada 18 | 14/15.04.2018 r.

Obsada 18

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


11.04.2018 r. (środa)

Klasa młodzików

OKS Sobniów – Zamczysko Odrzykoń Aleksander  – g.16.30


14.04.2018 r. (sobota)

Podkarpacka Liga trampkarzy 

Czarni Jasło – Igloopol Dębica  Szczepek, Bąk, Szczepanik Dar. – g. 11.00 – ul. Śniadeckich 

Podkarpacka Liga młodzików
Szósta Jasło – Stal Mielec Kotulak, Ostapiński, Nitka – g. 10.00 – ul. Sportowa
AP Jasło – APPN II Mielec Majewski J., Kiszka, Majewski Kon. – g. 11.30 –  ul. Sikorskiego
AP Jasło – Stal Mielec Kiszka, Majewski J., Majewski Kon. g. 10.00 – ul. Sikorskiego
Szóstka Jasło – Igloopol Dębica  Ostapiński, Kotulak, Nitka – g. 11.30 – ul. Sportowa

Klasa „O” jun. starszych i młodszych 

Nafta Jedlicze – Zamczysko Odrzykoń Kolbusz, Aleksander, Szczepanik Daw. – g. 11.00 i 13.00 

Klasa „A” jun. starszych i młodszych 

OKS Sobniów – Orzeł Biezdziedza Podgórski, Witkoś – g. 11.00 i 13.00
Standart Święcany – Gaudium Łężyny  Dykas, Czyżowicz – g. 11.00 i 13.00

Klasa „B” jun. starszych i młodszych 

Wisłoka Błażkowa – Nafta Chorkówka Rak – g. 16.00

Klasa trampkarzy 

UKS Nienaszów – Orzeł Pustyny Tyrchag. 11.00
Sobniów Jasło – Burza Rogi Mocekg. 11.00


15.04.2018 r. (niedziela)

Klasa „A” seniorów

Karpaty Klimkówka – Wisłok Sieniawa Aleksander, Kosiek, Kiszka  – g.13.00
Burza Rogi – Victoria Kobylany Rak, Kolbusz, Nitkag. 13.00
Zorza Łęki Duk. – LKS Moderówka Podgórski, Kotulka, Szczepanik Daw. – g. 11.30

Klasa „B” seniorów

LKS Głębokie – Florian Rymanów Z. Kosiek, Aleksander, Kiszka – g. 16.30
Tornado Wrocanka – Beskid Równe  Bąk, Majewski J., Czyżowicz – g. 13.00
Jasiołka Świerzowa – LKS Brzezówka Kolbusz, Rak, Nitka – g. 16.30
Błękitni Żeglce – LKS Łęki Strzyżowskie Witkoś, Szczepanik Dar., Majewski K. – g. 13.00
Dragon Nowy Glinik – Zorza 03 Łubienko Kozioł, Dykas, Szczepek g. 13.00
Liwocz Brzyska – LKS Dębowiec Sokołowski, Ostapiński, Tyrcha – g. 15.00
Wisłoka Niegłowice – Czardasz Osiek J. Ostapiński, Tyrcha, Sokołowski – g. 11.00


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu.