Kategorie
Obsada 2018/19

Obsada 17 | 06/07.04.2019 r.

Obsada 17

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


06.04.2019 r. (sobota)

Klasa „A” sen. – g.15:30

  • Tęcza Zręcin – Nafta Chorkówka                      PODGÓRSKI, CZYŻOWICZ, KOWALSKI

Klasa „B” sen. – g.15:00

  • Nowy Dwór Makowiska – Wisłoka Nowy Żmigród        DYKAS, JUSZCZYK, WIĘCEK

Klasa „O” jun. starszy i młodszy – g.11.00 /13.00

  • LKS Skołyszyn – Zorza Łęki Duk.                        SMOLEŃ T., KISZKA, OCHAŁEK
  • Liwocz Brzyska – Ostoja Kołaczyce                    RAK, SZCZEPEK, FILIP

Klasa „B” jun – g.11.00

  • Tempo Nienaszów – LKS Moderówka                   NITKA

07.04.2019 r. (niedziela)

Klasa „O” sen. – g.16:30

  • Markiewicza Krosno – Start Rymanów         KOLBUSZ, BĄK, SZCZEPANIK DAW.

Klasa „A” sen.

  • Orzeł Bażanówka – Remix Niebieszczany       SMOLEŃ T., NITKA, ŻYTNIAK – g.16:30
  • Iskra Iskrzynia – LKS Haczów                            KOSIEK, WITKOŚ, BUBA – g.15.00

Klasa „B” sen.

  • Górnik Strachocina – LKS Głębokie                   NITKA, SMOLEŃ T., ŻYTNIAK – g.13:00
  • Nafciarz Bóbrka – Huragan Jasionka               MAJEWSKI K., DYKAS, BŁASIK – g.13:00
  • Koniczynka Krosno – LKS Lubatowa                TYRCHA, KISZKA, CHOCHOŁEK – g.16:30
  • Błękitni Żeglce – Chlebianka Chlebna              BĄK, KOLBUSZ, SZCZEPANIK DAW. – g.13:00
  • KS Szczepańcowa –  Wojaszówka                   WITKOŚ, KOSIEK, BUBA – g.11:00
  • Nurt Potok – Jasiołka Szebnie                         KISZKA, TYRCHA, CHOCHOŁEK  – g.13:00
  • Wisłoka Niegłowice – Standart Święcany      SOKOŁOWSKI, ALEKSANDER, LECHOWSKI – g.13:00

Podk. liga młodzików

  • Szóstka Jasło – AP Stalowa Wola                 ALEKSANDER, LECHOWSKI  – g.11.30 ul. Sportowa

09.04.2019 r. (wtorek)

Podk. liga młodzików

  • Szóstka Jasło – Beniaminek Profbud Krosno   KOLBUSZ, KOWALSKI – g.17.00 ul. Sportowa

Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu


https://youtu.be/i7YPTZP_hvw