Kategorie
Obsada 2019/20

Obsada 12 | 18-20 X 2019 r.

Obsada 12

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

18.10.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
AP Jasło – Polonia KopytowaAleksandergodz. 15.30
Standart Święcany – Nafta Jedlicze Rakgodz. 15.30

19.10.2019 r. – sobota –

Klasa „O” sen
Sparta Chorzelów – Olchovia OIchowaKolbusz, Kosiek, Bąkgodz. 15.00
Klasa „A” sen.
Iwonka Iwonicz – Płomień ZmiennicaMajewski K., Witkoś Sokołowskigodz. 15.30
Podk. liga trampkarzy
Czarni Jasło – APPN MielecRak, Kiszka P., Szczepanik Dar.  Kosiek, Kolbusz, Bąk godz. 11.00, ul. Śniadeckich
Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – AP Wiki SanokMajewski J.godz. 10.00, ul. Sportowa
Klasa „O” jun. starszych
Liwocz Brzyska – Ostoja Kołaczyce Kiszka P., Szczepanik Dar., Rakgodz. 11.00
Klasa „A” jun. starszy
LKS Czeluśnica – Team 17 SzebnieNitka, Tyrcha, Piątekgodz. 11.00
Huragan Zarzecze – Gaudium Lężyny Szczepek, Lechowski, Dykasgodz. 11.00
Wisłoka Błażkowa – Standart ŚwięcanyAleksander, Chochołek, Witkośgodz. 11.00

20.10.2019 r. – niedziela –

Klasa „O” sen.
Start Rymanów – Zamczysko OdrzykońKiszka P., Aleksander, Majewski J.godz. 13.00
Klasa „A” sen.
Lotniarz Bezmiechowa – NowosielceBąk, Sokołowski, Witkośgodz.14.30
KS Zarzecze – Gaudium ŁężynyKosiek, Kolbusz, Buba godz. 15.30
Wisłoka Błażkowa – Zamczysko Mrukowa Nitka, Żytniak, Podgórskigodz. 14.00
Klasa „B” sen.
Bieszczady Jankowce – LKS OlszanicaSokołowski, Bąk, Witkośgodz. 11.00
Guzikówka Krosno – LKS KomborniaRak, Tyrcha, Kiszka M.godz.15.30
Błękitni Żeglce – LKS BrzezówkaTyrcha, Rak, Kiszka M.godz.13.00
Zorza Łubienko – Rędzinianka WojaszówkaKolbusz, Kosiek, Bubagodz. 11.00
LKS Warzyce – Standart ŚwiecanyŻytniak, Nitka, Podgórskigodz. 11.00
Łubno Szlacheckie – Jasiołka SzebnieSzczepanik Dar. Piątekgodz. 13.00
Podk. liga trampkarzy
Karpaty Krosno – Resovia RzeszówAleksander, Kiszka P., Majewski J.godz. 10.00, ul. Legionów
Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – Resovia RzeszówDykasgodz. 10.00, ul.Sportowa
AP Jasło – DAP DębicaDykas godz. 12.00, ul. Sikorskiego