Kategorie
Obsada 2009/10

Obsada | 12-16.06.2010 r.

12.06.2010 r. (sobota)

IV liga – g. 16:00

Malawa – JKS Jarosław                                                                Jakubiński, Dykas D., Węgrzyn

Podk. liga jun. mł. B i tr. st. – g. 11:00 i 13:00

Czarni Jasło – Wisłoka Dębica                                                      Dykas J., Kobak, Sokołowski Kr. – ul. Sportowa

Kl. „A” jun. i tr. – g. 12:00 i 14:00

Nowy Żmigród – Łęki Dukielskie                                                   Tyrcha, Gajda

Kołaczyce – Brzyska                                                                           Majewski, Kozioł

Szebnie – Święcany                                                                            Nowosielski, Koszelnik

Łężyny – Potok                                                                                   Piątek – g. 12:00 tylko juniorzy

Kl. „B” jun. – g. 14:00

Bieździedza – Błażkowa                                                   Kołeczek

Trzcinica – Czeluśnica                                                   Śmietana B.


13.06.2010 r. (niedziela)

Kl. „A” sen.

Sieniawa – Iwonicz                                                                    Nowosielski, Jakubiński, Kołeczek – g. 13:00

Czarni II – Kobylany                                                                  Sokołowski St., Dykas J., Ryndak A. – g. 16:30

Kl. „B” sen. – g. 16:30

Łęki Strzyżowskie – Jasionów                                                   Dykas D., Gajda, Kozioł

Tarnowiec – Dębowiec                                                               Majewski, Kobak, Munia

Krempna – Osobnica                                                                   Piątek, Śmietana B., Jarek – Kotań

Kl. „C” sen. – g. 13:00

Chlebna – Żeglce                                                                           Węgrzyn, Tyrcha, Sokołowski Kr.

Makowiska – Wietrzno                                                                Witkoś, Podgórski, Zych

Niepla – Nowy Glinik                                                                  Dykas J., Ryndak A., Sokołowski St. – w Zimnej Wodzie

Trzcinica – Brzezówka                                                                Koszelnik, Rak, Malikowski


15.06.2010 r. (wtorek)

Podk. liga młodz. młodsz. – g. 17:00

Szóstka Jasło – Polonia Przemyśl                                                   Węgrzyn – ul. Sikorskiego

Kl. „A” jun. i tr. – g. 16:00 i 18:00

Łężyny – Szebnie                                                                                Tyrcha, Sokołowski Kr.

Kl. „B” jun. – g. 18:00

Czeluśnica – Żeglce                                                                              Witkoś


16.06.2010 r. (środa)

Kl. „A” sen. – g. 18:00

Bieździedza – Rogi                                                   Dykas D., Nowosielski, Węgrzyn

Kl. „C” sen. – g. 18:00

Trzcinica – Święcany                                                   Śmietana B., Majewski, Malikowski