Obsada 11 | 11-13 X 2019 r.

Obsada 11

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

07.10.2019 r. – poniedziałek –

Klasa młodzików
UKS Szóstka Jasło – Karpaty II KrosnoKolbuszgodz. 15.30

11.10.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
LKS Skołyszyn – Zamczysko OdrzykońAleksandergodz. 16.30

12.10.2019 r. – sobota –

Podk. liga młodzików
AP Jasło – AP Wiki SanokAleksanderg.11.00, ul. Śniadeckich
Klasa „O” jun. młodszych
LKS Skołyszyn – OKS Sobniów Rak, Podgórski, Szczepanik Dar.godz. 11.00
Klasa „A” jun. starszych
Team 17 Szebnie – Wisłoka BłażkowaNitka, Bąk, Witkoś
godz. 11.00
Standart Święcany – Orzeł Biezdziedza Szczepek, Majewski K., Sokołowskigodz. 11.00
gaudium Łęzyny – Orzeł LublaKiszka P., Dykas, Piątekgodz. 11.00
Klasa „B” jun. młodszych
Sparta Osobnica – Kotwica Korczyna Tyrcha godz. 15.00
Klasa trampkarzy
Ostoja Kołaczyce – Guzikówka KrosnoWitkośgodz. 15.00
Turniej Podkarpacki F1 Żak „Grupa B” Grupa 2
15 meczy
Szczepanik Daw., Buba
g. 10.00, ul. Śniadeckich

13.10.2019 r. – niedziela –

IV liga
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS PilznoKolbusz, Kosiek, Kiszka P.godz. 15.30
Klasa „O” sen.
Brzozovia Brzozów – Start Rymanów Farion, Majewski K., Żytniakgodz. 15.00
Klasa „A” sen.
Bukowianka Bukowsko – Lotniarz BezmiechowaRak, Witkoś, Lechowskigodz. 15.00
Grabowianka Grabówka – LKS LubatowaSmoleń T., Bąk, Szczepanik Daw. godz. 15.00
Sparta Osobnica – Victoria KobylanyKosiek, Kolbusz, Kiszka P.godz. 11.00
Zorza Łęki Duk. – Orzeł BiezdziedzaAleksander, Szczepek, Kiszka M.godz. 11.30
Ostoja Kołaczyce – Osiek JasielskiPodgórski, Buba, Nitka godz. 15.30
Klasa „B” sen.
LKS Czaszyn – LKS OlszanicaWitkoś, Rak, Lechowskigodz. 12.00
Błękitni Jas. Rosielna – Victoria NiebockoMajewski K., Farion, Żytniakgodz. 12.00
Jutrzenka Jaćmierz – JKS JasionówBąk, Smoleń T., Szczepanik Daw. godz. 12.00
Burza Rogi, Guzikówka KrosnoOchałek, Piatekgodz. 13.00
Iwełka Iwla – Błękitni ŻeglceSzczepek, Aleksander, Kiszka M.godz. 15.00
LKS Moderówka – Nafta ChorkówkaMajewski J., Tyrchagodz. 11.00
LKS Łęki Strzyżowskie – Tęcza ZręcinSzczepanik Dar.godz. 13.00
Nafta II Jedlicze – LKS BrzezówkaTyrcha, Majewski J.godz. 14.30
Hankówka Brzyszczki – Wisłoka Nowy ŻmigródSokołowski godz. 13.00
Jasiołka Szebnie – Wrzos KrempnaNitka, Podgórski, Bubagodz. 11.00
Dragon Nowy Glinik – Standart ŚwięcanyDykas, Przewoznikgodz. 13.00