Obsada 10 | 4-6 X 2019 r.

Obsada 10

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

04.10.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
Szóstka Jasło – Nafta ChorkówaNitkagodz. 15.30
Ap Jasło – Standart ŚwięcanyAleksandergodz. 15.30

05.10.2019 r. – sobota –

Podk. liga jun. starszych
LKS Skołyszyn – KS PilznoKolbusz, Majewski K., Szczepanik Daw.godz. 11.00
Podk. liga trampkarzy
Czarni Jasło – Igloopol DębicaPodgórski, Szczepek, Bubagodz. 11.00 ul. Śniadeckich
Klasa „O” jun. starszych
Liwocz Brzyska – Brzozovia BrzozówBąk, Majewski J., Tyrcha godz. 11.00
Ostoja Kołaczyce – Zamczysko OdrzykońNitka, Dykas, Kiszka M.godz. 11.00
OKS Sobniów – Start RymanówRak, Żytniak, Ochałekgodz. 11.00
Klasa „O” jun. młodszych
Liwocz Brzyska – Osława ZagórzMajewski J., Tyrcha, Bąkgodz. 13.00
OKS Sobniów – Start RymanówŻytniak, Rak, Ochałekgodz. 13.00
Klasa „A” jun starszych
LKS Czeluśnica – Gaudium ŁężynySzczepanik Dar. Piątek, Sokołowskigodz. 11.00
Klasa „B” jun. młodszych
Huragan Zarzecze – LKS LubatowaMajewski K.godz. 15.00
Klasa trampkarzy
OKS Sobniów Jasło – Jasiołka JaśliskaSzczepanik Daw.godz. 15.00

05.10.2019 r. – niedziela –

IV liga
Wisłok WIśniowa – Start Pruchnik
Kolbusz, Kosiek, Kiszka P.
godz. 15.00
Klasa A
Zgoda Zarszyn – Victoria PakoszówkaSmoleń T., Witkoś, Lechowski godz. 15.30
Huragan Jasionka – LKS HaczówPodgórski, Sokołowski, Bubagodz. 13.00
LKS Lubatowa – Grabowianka Grabówka Bąk, Dykas, Kowalski godz. 13.00
Klasa „B” sen.
Błękitni Żeglce – Nafta II JedliczeSzczepanik Dar. Szczepanik Daw., Przewoznikgodz. 13.00
Tęcza Zręcin – Rędzinianka Wojaszówka Szczepek, Tyrcha, Piątek godz. 15.00
Jasiołka Świerzowa – Nurt PotokNitka, Rak, Chochołekgodz. 15.30
Nafta Chorkówka – Iwełka IwlaWitkoś, Smoleń T., Lechowski godz. 11.00
LKS Warzyce – Dragon Nowy GlinikRak, Nitka, Chochołekgodz. 11.00
Wisłoka N. Żmigród – Liwocz BrzyskaMajewski K., Ochałek, Kiszka M.godz. 15.30
Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – Igloopol DębicaMajewski J.godz. 10.00, ul. Sportowa
AP Jasło – UKS SMS II RzeszówMajewski J.godz. 12.00, ul. Sikorskiego