Kluby

IV Liga (podkarpacka)

Klasa Okręgowa (Krosno)

Klasa Okręgowa (Dębica)


Klasa „A”

grupa I

GKS Górnik Grabownica
KS Victoria Pakoszówka
LKS Bukowianka Bukowsko (brak strony)
LKS Cosmos Nowotaniec
LKS Juventus Poraż
LKS Lotniarz Bezmiechowa
LKS Orzeł Bażanówka
LKS Pisarowce
LKS Remix Niebieszczany
LKS Sanbud Długie
LKS Sanovia Lesko
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Szarotka Uherce
LKS Zarszyn

grupa II

Brzozovia MOSiR Brzozów
GKS Wisłok Krościenko Wyżne
GLKS Karpaty Klimkówka
KKS Dwór Kombornia
LKS „Cisy” Jabłonica Polska
LKS Haczovia Haczów
LKS Iskra Iskrzynia
LKS Izdebki
LKS Lubatówka
LKS Płomień Zmiennica
LKS Wesoła
LUKS Beskid Posada Górna
LUKS Burza Rogi
ULKS „Grabowianka” Grabówka

grupa III

KKS Gaudium Łężyny
KS Huragan Zarzecze
KS Orzeł Lubla
KS Sima Zamczysko Mrukowa
LKS Czeluśnica
LKS Nafta Chorkówka
LKS Orzeł Bieździedza
LKS Orzeł Faliszówka
LKS Skołyszyn
LKS Sparta Osobnica
LKS Tajfun Łubno Szlacheckie
LKS Tęcza Zręcin
LKS Zorza Łęki Dukielskie
OKS Sobniów Jasło


Klasa „B”

grupa I

BKS Bieszczady Jankowce
KS Lotnik Ustjanowa
LKS Czaszyn
LKS Gabry Łukowe (brak strony)
LKS Nelson Polańczyk
LKS Olszanica
LKS Tyrawa Wołoska
LKS Zalew Myczkowce
LUKS Pionier Średnia Wieś
MKS Osława Zagórz
Orzeł Górzanka
Otryt Lutowiska

grupa II

KS Florian Rymanów Zdrój
LKS Głębokie
LKS Górnik Strachocina
LKS Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Odrzechowa
LKS Orion Pielnia
LKS Orkan Markowce
LKS Płowce/Stróże Małe (brak strony)
LUKS Czerteż
SKS Pogórze Srogów Górny
Orzeł Milcza
Victoria II Pakoszówka

grupa III

JKS Jasionów
Jutrzenka Jaćmierz (brak strony)
LKS Golcowa
LKS Górki
LKS Hłudno
LKS San Nozdrzec
LKS „Sokół” Trześniów
LKS Wzdów
LKS Zryw Dydnia
MKS „Sokół” Domaradz
ULKS „Orły Jabłonka”
Victoria Niebocko (brak strony)

grupa IV

Piastovia Miejsce Piastowe
GLKS „Błękitni” Jasienica Rosielna
Guzikówka Krosno
LKS Głowienka
LKS Jasiołka Inwentech Jaśliska
LKS Lubatowa
LKS „Nafciarz” Bóbrka
LKS Orzeł Pustyny
LZS Rotar Węglówka
UKS Tornado Wrocanka
ULKS Huragan Jasionka
WKS Beskid Równe

grupa V

GKS Team 17
KS Szczepańcowa
LKS Błękitni Żeglce
LKS Brzezówka
LKS Chlebianka Chlebna
LKS Jasiołka Świerzowa
LKS Łęki Strzyżowskie (brak strony)
LKS Moderówka
LKS Nurt Potok
Victoria Kobylany
WKS Rędzinianka Wojaszówka

grupa VI

Dragon Nowy Glinik
GLKS Liwocz Brzyska
KS Nowy Dwór Makowiska
KS „Wisłoka” Nowy Żmigród
LKS Czardasz Osiek Jasielski
LKS Dębowczanka Dębowiec
LKS Standart Święcany
LKS „Warzyce”
LKS Wisłoka Błażkowa
LKS Wisłoka Niegłowice
LKS Zorza 03 Łubienko
MKS Jasiołka Hankówka – Brzyszczki


Drużyny Młodzieżowe

AP Jasło
UKS 6 Jasło