Kategorie
Aktualności

Podsumowanie :)

15 listopada o godz. 17:00 w restauracji MOSiR Jasło odbyło się ostatnie w tym roku integracyjne „szkolenie” sędziów z grupy szkoleniowej JASŁO. Łącznie w spotkaniu uczestniczyło 18 sędziów. Dziękujemy kierownikowi grupy Danielowi Aleksandrowi za zorganizowanie kolacji. Dziękujemy także sekretarzowi KS Krosno Panu Mieczysławowi Sokołowskiemu za obecność.

Kategorie
Szkolenia 2019

Ostatnie szkolenie w tym roku!

Data – 28 listopad 2019 r.
Miejsce szkolenia – Restauracja El-Wit w Krośnie
Prowadzący – Albin Kijowski
Start – godz. 18.00
Zbiórka o godzinie 17:15, miejsce: parking obok stacji PKP Jasło ul. Metzgera 10 b.
Obecność obowiązkowa!

Podczas szkolenia będzie można odebrać licencję sędziowską!

Kategorie
Aktualności

Kiedy ręka nie jest ręką, czyli ręko-spis zamieszczony w „Przepisach”

Bernardo Silva (fot. PAP/EPA)
Bernardo Silva (fot. PAP/EPA)
Kategorie
Szkolenia 2019

Szkolenie | 20.11.2019 r.

Kolegium Sędziów Podkarpackiego ZPN pragnie poinformować o szkoleniu dla sędziów, obserwatorów i mentorów.

W dniu 20 listopada 2019 r (środa) o godz. 18.00 odbędzie się szkolenie w Jarosławiu (Aula Centrum Kultury Akademickiej Państwowej Wyższej  Szkoły Techniczno – Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza Jarosław ul. Czarnieckiego 16). Szkolenie poprowadzi przewodniczący Komisji Szkoleniowej Kolegium Sędziów Podkarpackiego ZPN Pan Mariusz Złotek w zakresu analizy i interpretacji sytuacji boiskowych w oparciu  mecze III i IV ligi.
Harmonogram :

18.00 – szkolenie
20.00 – zakończenie szkolenia

Uczestnikami szkolenia są:
  • Sędziowie III ligi
  • Sędziny KS Podkarpackiego ZPN
  • Sędziowie IV ligi KS Podkarpackiego ZPN
  • Sędziowie z klas „O” z wszystkich  okręgów i podokręgów,
  • obserwatorzy KS Podkarpackiego ZPN
  • mentorzy KS Podkarpackiego ZPN
Kategorie
Obsada 2019/20

Obsada 15 | 9-10 listopada 2019 r.

Obsada 15

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

09.11.2019 r. – sobota –

Klasa „O” sen.
Przełęcz Dukla – Iskra PrzysietnicaKosiek, Rak, Podgórskigodz.12.00
Podk. liga jun. starszych
LKS Skołyszyn – JKS Jarosław
Kolbusz, Nitka, Szczepek
godz. 11.00

10.11.2019 r. – niedziela –

IV liga
MKS Start Pruchnik – KS Piast TuczempyKolbusz, Kosiek, Kiszka P.godz. 13.30
Kategorie
Aktualności

Zakończenie

Grill z okazji zakończenia rundy jesiennej sezonu 2019/2020 odbędzie się w piątek tj. 08.11.2019 r. o godzinie 17:00 w kawiarni przy obiekcie MOSiR. Prosimy o potwierdzenie obecności u kierownika Daniela Aleksandra do najbliższej środy. Zapraszamy wszystkich sędziów 😛

Kategorie
Aktualności

1 listopada

Kategorie
Obsada 2019/20

Obsada 14 | 02-03 listopada 2019 r.

Obsada 14

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

02.11.2019 r. – sobota –

Podk. liga młodzików
AP Jasło – Stal Stalowa WolaAleksandergodz. 11.00

03.11.2019 r. – niedziela –

Klasa „O” sen.
Brzozovia Brzozów – Markiewicza KrosnoKiszka P., Rak. Smoleń T., Nitka
godz. 13.00
Podk. liga jun. starszych
Karpaty Krosno – Stal Stalowa WolaKolbusz, Kosiek, Podgórskigodz. 12.00
Podk. liga trampkarzy
Czarni Jasło – Beniaminek KrosnoSzczepek, Żytniak, Witkośgodz. 11.00
Kategorie
Obsada 2019/20

Obsada 13 | 16-27 października 2019 r.

Obsada 13

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

26.10.2019 r. – sobota –

Klasa „B” sen.
Hankówka – LKS WarzyceSzczepek, Aleksander, Piątekgodz. 14.00
Makowiska – Nowy ŻmigródKosiek, Szczepanik Dar., Tyrchagodz. 15.00
Podk. liga jun. starszych
LKS Skołyszyn – ASP Wisłoka DębicaKolbusz, Kiszka P., Rakgodz. 11.00
Podk. liga młodzików
AP Jasło – Szóstka JasłoMajewski J., Aleksandergodz. 11.00
Klasa „O” jun. starszych
Ostoja Kołaczyce – OKS SobniówPodgórski, Majewski K., Nitkagodz. 11.00
Klasa „O” jun. młodszych
LKS Skołyszyn – JKS JasionówKiszka P., Kolbusz, Rakgodz. 13.00
Klasa „A” jun. starszych
Tempo Nienaszów – LKS Łęki StrzyżowskieDykas, Sokołowski, Bubagodz. 11.00
Polonia Kopytowa – Victoria KobylanySzczepanik Dar, Kosiek, Tyrchagodz. 11.00
Turniej Podkarpacki E2 Orlik „Grupa C” Grupa 3
6 meczy
Bąk
godz. 10.00, Jasło, ul. Sportowa

27.10.2019 r. – niedziela –

IV liga
KS Wiązownica – Wisłok WiśniowaKolbusz, Kosiek, Kiszka P.godz. 14.45
Klasa „A” sen.
Górnik Grabownica – Orzeł Bażanówka Rak, Majewski K., Lechowski godz. 14.00
LKS Długie – Sanovia LeskoAleksander, Smoleń T., Żytniakgodz. 14.30
Klasa „B” sen.
LKS Wzdów – LKS IzdebkiMajewski K., Rak, Lechowskigodz. 11.00
Burza Rogi – Orzeł PustynyNitka, Podgórski, Witkoś godz. 13.00
Rotar Węglówka – Guzikówka KrosnoDykas, Buba, Chochołek, Piątek
godz. 13.00
LKS Moderówka – Błękitni ŻeglceMajewski J., Szczepanik Dar., Piątekgodz. 11.00
Nurt Potok – Iwełka IwlaSmoleń T., Aleksander, Żytniakgodz. 11.00
Łęki Strzyżowskie – Zorza 03 Łubienko Bąk, Trychta,godz. 11.00
Wisłoka Niegłowice – Liwocz BrzyskaSzczepek, Sokołowski, Majewski J., Buba godz. 11.00
Kategorie
Szkolenia 2019

Szkolenie 23.10.2019 r.

Data – 23 października 2019 r.
Miejsce szkolenia – Restauracja Elwit w Krośnie
Prowadzący – Grzegorz Stęchły, Dariusz Tomas
Start – godz. 18.00
Zbiórka o godzinie 17:15, miejsce: parking obok stacji PKP Jasło ul. Metzgera 10 b.

Obecność obowiązkowa!