Kategorie
Aktualności

Czasopismo Sędzia Nr 3 (74) 2019

Do pobrania jest już najnowsze wydanie „Sędziego”, czasopisma Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Nr 3 (74) 2019
Nr 3 (74) 2019
Kategorie
Aktualności

Kary dla osób funkcyjnych

W odpowiedzi na pytania i wątpliwości związane ze stosowaniem w praktyce boiskowej kar dla osób funkcyjnych Komisja Szkoleniowa KS Krosno przedstawia konkluzje dotyczące tego obszaru nadesłane przez Przewodniczącego Kolegium Sędziów PZPN Zbigniewa Przesmyckiego.

Konkluzje dot. osób funkcyjnych

Kategorie
Aktualności

Fala pobić sędziów w najniższych ligach piłkarskich. Szymon Marciniak zabiera głos

Szymon Marciniak
Getty Images / Erwin Spek/Soccrates / Na zdjęciu: Szymon Marciniak
Kategorie
Obsada 2019/20

Obsada 12 | 18-20 X 2019 r.

Obsada 12

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

18.10.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
AP Jasło – Polonia KopytowaAleksandergodz. 15.30
Standart Święcany – Nafta Jedlicze Rakgodz. 15.30

19.10.2019 r. – sobota –

Klasa „O” sen
Sparta Chorzelów – Olchovia OIchowaKolbusz, Kosiek, Bąkgodz. 15.00
Klasa „A” sen.
Iwonka Iwonicz – Płomień ZmiennicaMajewski K., Witkoś Sokołowskigodz. 15.30
Podk. liga trampkarzy
Czarni Jasło – APPN MielecRak, Kiszka P., Szczepanik Dar.  Kosiek, Kolbusz, Bąk godz. 11.00, ul. Śniadeckich
Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – AP Wiki SanokMajewski J.godz. 10.00, ul. Sportowa
Klasa „O” jun. starszych
Liwocz Brzyska – Ostoja Kołaczyce Kiszka P., Szczepanik Dar., Rakgodz. 11.00
Klasa „A” jun. starszy
LKS Czeluśnica – Team 17 SzebnieNitka, Tyrcha, Piątekgodz. 11.00
Huragan Zarzecze – Gaudium Lężyny Szczepek, Lechowski, Dykasgodz. 11.00
Wisłoka Błażkowa – Standart ŚwięcanyAleksander, Chochołek, Witkośgodz. 11.00

20.10.2019 r. – niedziela –

Klasa „O” sen.
Start Rymanów – Zamczysko OdrzykońKiszka P., Aleksander, Majewski J.godz. 13.00
Klasa „A” sen.
Lotniarz Bezmiechowa – NowosielceBąk, Sokołowski, Witkośgodz.14.30
KS Zarzecze – Gaudium ŁężynyKosiek, Kolbusz, Buba godz. 15.30
Wisłoka Błażkowa – Zamczysko Mrukowa Nitka, Żytniak, Podgórskigodz. 14.00
Klasa „B” sen.
Bieszczady Jankowce – LKS OlszanicaSokołowski, Bąk, Witkośgodz. 11.00
Guzikówka Krosno – LKS KomborniaRak, Tyrcha, Kiszka M.godz.15.30
Błękitni Żeglce – LKS BrzezówkaTyrcha, Rak, Kiszka M.godz.13.00
Zorza Łubienko – Rędzinianka WojaszówkaKolbusz, Kosiek, Bubagodz. 11.00
LKS Warzyce – Standart ŚwiecanyŻytniak, Nitka, Podgórskigodz. 11.00
Łubno Szlacheckie – Jasiołka SzebnieSzczepanik Dar. Piątekgodz. 13.00
Podk. liga trampkarzy
Karpaty Krosno – Resovia RzeszówAleksander, Kiszka P., Majewski J.godz. 10.00, ul. Legionów
Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – Resovia RzeszówDykasgodz. 10.00, ul.Sportowa
AP Jasło – DAP DębicaDykas godz. 12.00, ul. Sikorskiego
Kategorie
Aktualności

Nowe materiały szkoleniowe od UEFA

Komisja Szkoleniowa zachęca sędziów do zapoznania się z najnowszymi materiałami szkoleniowymi udostępnionymi przez UEFA przed zbliżającymi się mini-turniejami.

Materiały dla PC

Materiały dla Mac

Materiały dla Mac(wersje Sierra oraz Mojave)

Kategorie
Wideo

Sędzia na podsłuchu: Piotr Wąsowski | B Klasa: Akademia Sztuki Wojennej Rembertów – Victoria Zerzeń

Kategorie
Obsada 2019/20

Obsada 11 | 11-13 X 2019 r.

Obsada 11

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

07.10.2019 r. – poniedziałek –

Klasa młodzików
UKS Szóstka Jasło – Karpaty II KrosnoKolbuszgodz. 15.30

11.10.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
LKS Skołyszyn – Zamczysko OdrzykońAleksandergodz. 16.30

12.10.2019 r. – sobota –

Podk. liga młodzików
AP Jasło – AP Wiki SanokAleksanderg.11.00, ul. Śniadeckich
Klasa „O” jun. młodszych
LKS Skołyszyn – OKS Sobniów Rak, Podgórski, Szczepanik Dar.godz. 11.00
Klasa „A” jun. starszych
Team 17 Szebnie – Wisłoka BłażkowaNitka, Bąk, Witkoś
godz. 11.00
Standart Święcany – Orzeł Biezdziedza Szczepek, Majewski K., Sokołowskigodz. 11.00
gaudium Łęzyny – Orzeł LublaKiszka P., Dykas, Piątekgodz. 11.00
Klasa „B” jun. młodszych
Sparta Osobnica – Kotwica Korczyna Tyrcha godz. 15.00
Klasa trampkarzy
Ostoja Kołaczyce – Guzikówka KrosnoWitkośgodz. 15.00
Turniej Podkarpacki F1 Żak „Grupa B” Grupa 2
15 meczy
Szczepanik Daw., Buba
g. 10.00, ul. Śniadeckich

13.10.2019 r. – niedziela –

IV liga
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS PilznoKolbusz, Kosiek, Kiszka P.godz. 15.30
Klasa „O” sen.
Brzozovia Brzozów – Start Rymanów Farion, Majewski K., Żytniakgodz. 15.00
Klasa „A” sen.
Bukowianka Bukowsko – Lotniarz BezmiechowaRak, Witkoś, Lechowskigodz. 15.00
Grabowianka Grabówka – LKS LubatowaSmoleń T., Bąk, Szczepanik Daw. godz. 15.00
Sparta Osobnica – Victoria KobylanyKosiek, Kolbusz, Kiszka P.godz. 11.00
Zorza Łęki Duk. – Orzeł BiezdziedzaAleksander, Szczepek, Kiszka M.godz. 11.30
Ostoja Kołaczyce – Osiek JasielskiPodgórski, Buba, Nitka godz. 15.30
Klasa „B” sen.
LKS Czaszyn – LKS OlszanicaWitkoś, Rak, Lechowskigodz. 12.00
Błękitni Jas. Rosielna – Victoria NiebockoMajewski K., Farion, Żytniakgodz. 12.00
Jutrzenka Jaćmierz – JKS JasionówBąk, Smoleń T., Szczepanik Daw. godz. 12.00
Burza Rogi, Guzikówka KrosnoOchałek, Piatekgodz. 13.00
Iwełka Iwla – Błękitni ŻeglceSzczepek, Aleksander, Kiszka M.godz. 15.00
LKS Moderówka – Nafta ChorkówkaMajewski J., Tyrchagodz. 11.00
LKS Łęki Strzyżowskie – Tęcza ZręcinSzczepanik Dar.godz. 13.00
Nafta II Jedlicze – LKS BrzezówkaTyrcha, Majewski J.godz. 14.30
Hankówka Brzyszczki – Wisłoka Nowy ŻmigródSokołowski godz. 13.00
Jasiołka Szebnie – Wrzos KrempnaNitka, Podgórski, Bubagodz. 11.00
Dragon Nowy Glinik – Standart ŚwięcanyDykas, Przewoznikgodz. 13.00
Kategorie
Aktualności

Nowe stawki sędziowskie od 1 X 2019 r.!!

Wrzucam tabelę zryczałtowanych stawek ekwiwalentu dla sędziów tym razem związaną z obniżką stawki 18% na 17%, która weszła w życie 1 października br. Przypominam, aby poprawić delegację i zmienić w rubryce nr 4 podatek 18% na 17%.

Tabela ryczałtów 2019 – pobierz

Pozdr. WojteKol.

Pozdr. Admin

Kategorie
Aktualności

Komunikat

Kategorie
Szkolenia 2019

Najbliższe szkolenie 23 października

http://kskrosno.pl/wp-content/uploads/2019/09/DSC_1318-768x432.jpg

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniu 23 października (środa) o godzinie 18:00 w Restauracji ElWit przy ul. Zręcińskiej. Prowadzącymi wykład będą Grzegorz Stęchły – Przewodniczący Kolegium Sędziów Podkarpackiego ZPN, obserwator szczebla centralnego Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Dariusz Tomas obserwator III ligi, sekretarz Zarządu Kolegium Sędziów przy Podkarpackim ZPN.

źródło: kskrosno.pl