Obsada 13

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

26.10.2019 r. – sobota –

Klasa „B” sen.
Hankówka – LKS WarzyceSzczepek, Aleksander, Piątekgodz. 14.00
Makowiska – Nowy ŻmigródKosiek, Szczepanik Dar., Tyrchagodz. 15.00
Podk. liga jun. starszych
LKS Skołyszyn – ASP Wisłoka DębicaKolbusz, Kiszka P., Rakgodz. 11.00
Podk. liga młodzików
AP Jasło – Szóstka JasłoMajewski J., Aleksandergodz. 11.00
Klasa „O” jun. starszych
Ostoja Kołaczyce – OKS SobniówPodgórski, Majewski K., Nitkagodz. 11.00
Klasa „O” jun. młodszych
LKS Skołyszyn – JKS JasionówKiszka P., Kolbusz, Rakgodz. 13.00
Klasa „A” jun. starszych
Tempo Nienaszów – LKS Łęki StrzyżowskieDykas, Sokołowski, Bubagodz. 11.00
Polonia Kopytowa – Victoria KobylanySzczepanik Dar, Kosiek, Tyrchagodz. 11.00
Turniej Podkarpacki E2 Orlik „Grupa C” Grupa 3
6 meczy
Bąk
godz. 10.00, Jasło, ul. Sportowa

27.10.2019 r. – niedziela –

IV liga
KS Wiązownica – Wisłok WiśniowaKolbusz, Kosiek, Kiszka P.godz. 14.45
Klasa „A” sen.
Górnik Grabownica – Orzeł Bażanówka Rak, Majewski K., Lechowski godz. 14.00
LKS Długie – Sanovia LeskoAleksander, Smoleń T., Żytniakgodz. 14.30
Klasa „B” sen.
LKS Wzdów – LKS IzdebkiMajewski K., Rak, Lechowskigodz. 11.00
Burza Rogi – Orzeł PustynyNitka, Podgórski, Witkoś godz. 13.00
Rotar Węglówka – Guzikówka KrosnoDykas, Buba, Chochołek, Piątek
godz. 13.00
LKS Moderówka – Błękitni ŻeglceMajewski J., Szczepanik Dar., Piątekgodz. 11.00
Nurt Potok – Iwełka IwlaSmoleń T., Aleksander, Żytniakgodz. 11.00
Łęki Strzyżowskie – Zorza 03 Łubienko Bąk, Trychta,godz. 11.00
Wisłoka Niegłowice – Liwocz BrzyskaSzczepek, Sokołowski, Majewski J., Buba godz. 11.00

Data – 23 października 2019 r.
Miejsce szkolenia – Restauracja Elwit w Krośnie
Prowadzący – Grzegorz Stęchły, Dariusz Tomas
Start – godz. 18.00
Zbiórka o godzinie 17:15, miejsce: parking obok stacji PKP Jasło ul. Metzgera 10 b.

Obecność obowiązkowa!

W odpowiedzi na pytania i wątpliwości związane ze stosowaniem w praktyce boiskowej kar dla osób funkcyjnych Komisja Szkoleniowa KS Krosno przedstawia konkluzje dotyczące tego obszaru nadesłane przez Przewodniczącego Kolegium Sędziów PZPN Zbigniewa Przesmyckiego.

Konkluzje dot. osób funkcyjnych

Obsada 12

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

18.10.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
AP Jasło – Polonia KopytowaAleksandergodz. 15.30
Standart Święcany – Nafta Jedlicze Rakgodz. 15.30

19.10.2019 r. – sobota –

Klasa „O” sen
Sparta Chorzelów – Olchovia OIchowaKolbusz, Kosiek, Bąkgodz. 15.00
Klasa „A” sen.
Iwonka Iwonicz – Płomień ZmiennicaMajewski K., Witkoś Sokołowskigodz. 15.30
Podk. liga trampkarzy
Czarni Jasło – APPN MielecRak, Kiszka P., Szczepanik Dar.  Kosiek, Kolbusz, Bąk godz. 11.00, ul. Śniadeckich
Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – AP Wiki SanokMajewski J.godz. 10.00, ul. Sportowa
Klasa „O” jun. starszych
Liwocz Brzyska – Ostoja Kołaczyce Kiszka P., Szczepanik Dar., Rakgodz. 11.00
Klasa „A” jun. starszy
LKS Czeluśnica – Team 17 SzebnieNitka, Tyrcha, Piątekgodz. 11.00
Huragan Zarzecze – Gaudium Lężyny Szczepek, Lechowski, Dykasgodz. 11.00
Wisłoka Błażkowa – Standart ŚwięcanyAleksander, Chochołek, Witkośgodz. 11.00

20.10.2019 r. – niedziela –

Klasa „O” sen.
Start Rymanów – Zamczysko OdrzykońKiszka P., Aleksander, Majewski J.godz. 13.00
Klasa „A” sen.
Lotniarz Bezmiechowa – NowosielceBąk, Sokołowski, Witkośgodz.14.30
KS Zarzecze – Gaudium ŁężynyKosiek, Kolbusz, Buba godz. 15.30
Wisłoka Błażkowa – Zamczysko Mrukowa Nitka, Żytniak, Podgórskigodz. 14.00
Klasa „B” sen.
Bieszczady Jankowce – LKS OlszanicaSokołowski, Bąk, Witkośgodz. 11.00
Guzikówka Krosno – LKS KomborniaRak, Tyrcha, Kiszka M.godz.15.30
Błękitni Żeglce – LKS BrzezówkaTyrcha, Rak, Kiszka M.godz.13.00
Zorza Łubienko – Rędzinianka WojaszówkaKolbusz, Kosiek, Bubagodz. 11.00
LKS Warzyce – Standart ŚwiecanyŻytniak, Nitka, Podgórskigodz. 11.00
Łubno Szlacheckie – Jasiołka SzebnieSzczepanik Dar. Piątekgodz. 13.00
Podk. liga trampkarzy
Karpaty Krosno – Resovia RzeszówAleksander, Kiszka P., Majewski J.godz. 10.00, ul. Legionów
Podk. liga młodzików
Szóstka Jasło – Resovia RzeszówDykasgodz. 10.00, ul.Sportowa
AP Jasło – DAP DębicaDykas godz. 12.00, ul. Sikorskiego

Obsada 11

Koleżanki i Koledzy ze względu na zmiany godzin oraz terminów rozgrywanych meczy a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.

07.10.2019 r. – poniedziałek –

Klasa młodzików
UKS Szóstka Jasło – Karpaty II KrosnoKolbuszgodz. 15.30

11.10.2019 r. – piątek –

Klasa młodzików
LKS Skołyszyn – Zamczysko OdrzykońAleksandergodz. 16.30

12.10.2019 r. – sobota –

Podk. liga młodzików
AP Jasło – AP Wiki SanokAleksanderg.11.00, ul. Śniadeckich
Klasa „O” jun. młodszych
LKS Skołyszyn – OKS Sobniów Rak, Podgórski, Szczepanik Dar.godz. 11.00
Klasa „A” jun. starszych
Team 17 Szebnie – Wisłoka BłażkowaNitka, Bąk, Witkoś
godz. 11.00
Standart Święcany – Orzeł Biezdziedza Szczepek, Majewski K., Sokołowskigodz. 11.00
gaudium Łęzyny – Orzeł LublaKiszka P., Dykas, Piątekgodz. 11.00
Klasa „B” jun. młodszych
Sparta Osobnica – Kotwica Korczyna Tyrcha godz. 15.00
Klasa trampkarzy
Ostoja Kołaczyce – Guzikówka KrosnoWitkośgodz. 15.00
Turniej Podkarpacki F1 Żak „Grupa B” Grupa 2
15 meczy
Szczepanik Daw., Buba
g. 10.00, ul. Śniadeckich

13.10.2019 r. – niedziela –

IV liga
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS PilznoKolbusz, Kosiek, Kiszka P.godz. 15.30
Klasa „O” sen.
Brzozovia Brzozów – Start Rymanów Farion, Majewski K., Żytniakgodz. 15.00
Klasa „A” sen.
Bukowianka Bukowsko – Lotniarz BezmiechowaRak, Witkoś, Lechowskigodz. 15.00
Grabowianka Grabówka – LKS LubatowaSmoleń T., Bąk, Szczepanik Daw. godz. 15.00
Sparta Osobnica – Victoria KobylanyKosiek, Kolbusz, Kiszka P.godz. 11.00
Zorza Łęki Duk. – Orzeł BiezdziedzaAleksander, Szczepek, Kiszka M.godz. 11.30
Ostoja Kołaczyce – Osiek JasielskiPodgórski, Buba, Nitka godz. 15.30
Klasa „B” sen.
LKS Czaszyn – LKS OlszanicaWitkoś, Rak, Lechowskigodz. 12.00
Błękitni Jas. Rosielna – Victoria NiebockoMajewski K., Farion, Żytniakgodz. 12.00
Jutrzenka Jaćmierz – JKS JasionówBąk, Smoleń T., Szczepanik Daw. godz. 12.00
Burza Rogi, Guzikówka KrosnoOchałek, Piatekgodz. 13.00
Iwełka Iwla – Błękitni ŻeglceSzczepek, Aleksander, Kiszka M.godz. 15.00
LKS Moderówka – Nafta ChorkówkaMajewski J., Tyrchagodz. 11.00
LKS Łęki Strzyżowskie – Tęcza ZręcinSzczepanik Dar.godz. 13.00
Nafta II Jedlicze – LKS BrzezówkaTyrcha, Majewski J.godz. 14.30
Hankówka Brzyszczki – Wisłoka Nowy ŻmigródSokołowski godz. 13.00
Jasiołka Szebnie – Wrzos KrempnaNitka, Podgórski, Bubagodz. 11.00
Dragon Nowy Glinik – Standart ŚwięcanyDykas, Przewoznikgodz. 13.00