Sędziowie Jasło https://sedziowiejaslo.pl KS Krosno - grupa Jasło Wed, 05 Sep 2018 18:01:51 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.8 https://sedziowiejaslo.pl/wp-content/uploads/2016/04/ikona-150x150.png Sędziowie Jasło https://sedziowiejaslo.pl 32 32 Obsada 6 | 08/09.09.2018 r. https://sedziowiejaslo.pl/obsada/obsada-2018-19/obsada-6-08-09-09-2018-r/ Wed, 05 Sep 2018 10:33:21 +0000 https://sedziowiejaslo.pl/?p=6275 Obsada 6

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


07.09.2018 r. – PIĄTEK  –

Klasa młodzików – g.16.30

  • AP Jasło – Karpaty II Krosno                                ALEKSANDER
  • Ostoja Kołaczyce – UKS Tempo Nienaszów       NITKA

08.09.2018 r. – SOBOTA –

Podk. liga trampkarzy

  • Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl          PODGÓRSKI, WITKOŚ, BUBA – g. 11.00, ul. Śniadeckich

Podk. liga młodzików

  • AP Jasło – APPN Mielec                                 SZCZEPANIK DAW., BĄK, PIĄTEK – g. 10.00
  • Szóstka Jasło – Stal Rzeszów                        KOZIOŁ, ŚLIWA, OCHAŁEK – g. 10.00 ul. Sportowa

Klasa „O” jun. starszy i młodszy – g.11.00 i 13.00

  • LKS Skołyszyn – Orzeł Bieździedza                KOLBUSZ, MAJEWSKI J., MAJEWSKI K
  • Liwocz Brzyska – Zorza Łęki Duk.                   KOSIEK, ALEKSANDER, KISZKA

Klasa „B” jun. – g.11.00

  • LKS Moderówka – WKS Wojaszówka               DYKAS
  • Sparta Osobnica – Wisłoka Błażkowa              PODGÓRSKI – g.16.00
  • Zamczysko Mrukowa – Tempo Nienaszów      RAK
  • Orzeł Lubla – Orzeł Faliszówka                          TYRCHA

Klasa jun. młodszy – g.15.00

  • Tajfun Łubno – Grodzisko Wietrzno                  MOCEK
  • Team 17 Szebnie – Przełęcz II Dukla                KOZIOŁ

09.09.2018 r. – NIEDZIELA –

Podk. liga jun. młodszy – g.11.00

  • Start Rymanów – Wisłoka Dębica                     KOLBUSZ, ALEKSANDER, KISZKA

Klasa „O” sen. – g.15.00

  • Start Rymanów – Przełęcz Dukla                       KOLBUSZ, ALEKSANDER, KISZKA

Klasa „A” sen.

  • Orzeł Bażanówka – Cosmos Nowotaniec         KOSIEK, PODGÓRSKI, CZYŻOWICZ – g. 16.30
  • Brzozovia Brzozów – Iskra Iskrzynia                  NITKA, RAK, SZCZEPANIK DAW. – g. 15.00

Klasa „B” sen. – g.13.00 

  • LKS Milcza – LKS Głębokie                                 WITKOŚ, ŻYTNIAK, ŚLIWA
  • Jutrzenka Jaćmierz – LKS Górki                        PODGÓRSKI, KOSIEK, CZYŻOWICZ
  • Nafciarz Bóbrka – Jasiołka Jaśliska                 MAJEWSKI J., PIĄTEK, OCHAŁEK
  • Tornado Wrocanka – LKS Lubatowa                 MAJEWSKI K., SZCZEPANIK DAR.
  • KS Szczepańcowa – LKS Moderówka               RAK, NITKA, SZCZEPANIK DAW. – g. 11.00
  • Chlebianka Chlebna – Jasiołka Świerzowa      BĄK, SOKOŁOWSKI, NIEDZIAŁKOWSKI – g. 11.00
  • Zorza 03 Łubienko – Czardasz Osiek J.            DYKAS, TYRCHA, BUBA – g. 11.00
  • Liwocz Brzyska – Dębowczanka Dębowiec      TYRCHA, DYKAS, BUBA – g. 15.00

11.09.2018 r. – WTOREK –

Podk. liga trampkarzy

  • Czarni 1910 Jasło – APPN Mielec                                                    –  g. 17.30, ul.  Śniadeckich

Podk. liga młodzików

  • Szóstka Jasło – AP Jasło                                                                   –  g. 17.00, ul.  Sportowa

Młodziczki młodsze

  • AP Jasło – MKS DAP Dębica                                                               – g. 17.00, ul. Śniadeckich

Brakująca obsada zostanie dopisana w dniu jutrzejszym.


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu


]]>
Obsada 5 | 01/02.09.2018 r. https://sedziowiejaslo.pl/obsada/obsada-2018-19/obsada-5-01-02-09-2018-r/ Wed, 29 Aug 2018 13:49:18 +0000 https://sedziowiejaslo.pl/?p=6267 Obsada 5

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


01.09.2018 r. (sobota)

Klasa „O” jun. starszy i młodszy – g. 11.00/13.00

Huragan Zarzecze – Liwocz Brzyska    ALEKSANDER, KISZKA, ŚLIWA

Zorza Łęki Duk. – Ostoja Kołaczyce   KOSIEK, PODGÓRSKI, BĄK

OKS Sobniów – LKS Skołyszyn    KOLBUSZ, MAJEWSKI J., BUBA

Standart Święcany – Nafta Jedlicze   KOZIOŁ, SZCZEPANIK DAW., OCHAŁEK

Klasa „B” jun. – g.11.00

Victoria Kobylany – Tęcza Zręcin      WITKOŚ

WKS Wojaszówka – Polonia Kopytowa    SZCZEPANIK DAR.

LKS Czeluśnica – Orzeł Lubla     RAK

Orzeł Faliszówka – Zamczysko Mrukowa     RAK – g. 15.00

Tempo Nienaszów – Sparta Osobnica       SOKOŁOWSKI

Wisłoka Błażkowa – LKS Moderówka     ŻYTNIAK

Klasa jun. młodszy – g.15.00

Błękitni Żeglce – Team 17 Szebnie    NITKA

Gaudium Łężyny – Tajfun Łubno     SZCZEPEK

Klasa trampkarzy

Tempo Nienaszów – AKTIV PRO Rymanów     TYRCHA – 13.00

Turniej Podkarpacki E2 Orlik „Grupa B” Grupa 2

–6 meczy     MAJEWSKI K. –  g. 10.00 Jasło, ul. Sportowa


02.09.2018 r. (niedziela)

Klasa „O” sen.
Kaskada Kamionka – Płomień Zagorzyce     KOSIEK, PODGÓRSKI, BĄK – 17.30

Klasa „A” sen.

LKS Kombornia – LKS Lubatówka       KOLBUSZ, MAJEWSKI J., MAJEWSKI K. – 15.00

Cisy Jabłonica Polska – LKS Haczów       KOZIOŁ, SZCZEPANIK DAR., MOCEK – 11.00

Gaudium Łężyny – Zorza Łęki Dukielskie      RAK, KISZKA, BUBA – 13:00

Klasa „B” sen.

Piastovia Miejsce Pias. – Rotar Węglówka   SZCZEPANIK DAR., KOZIOŁ, MOCEK – 15:00

Rędzinianka Wojaszówka – Błękitni Żeglce     MAJEWSKI K., KOLBUSZ, MAJEWSKI J. – 11:00

Jasiołka Szebnie – Chlebianka Chlebna     SZCZEPEK, NITKA, OCHAŁEK – 11:00

Jasiołka Świerzowa – KS Szczepańcowa     KISZKA, RAK, BUBA – 16:30

Wisłoka N. Żmigród – Dragon Nowy Glinik    SZCZEPANIK DAW., PIĄTEK, ŚLIWA – 11:00

Wisłoka Błażkowa – Wisłoka Niegłowice     WITKOŚ, TYRCHA, NIEDZIAŁKOWSKI – 11:00

Podk. liga młodzików

Szóstka Jasło – AP Jasło        BĄK, PODGÓRSKI, KOSIEK – g. 11.30, ul. Sportowa


04.09.2018 r. (wtorek)

Klasa młodzików – g.16.30

UKS Tempo Nienaszów – Koniczynka Krosno     RAK

Standart Święcany – AP Jasło     NITKA

LKS Skołyszyn – Nafta Jedlicze    ALEKSANDER


05.09.2018 r. (środa)

Puchar Polski – g.17.00

Wisłoka Niegłowice – Tempo Nienaszów    ALEKSANDER, KISZKA, MOCEK

Czardasz Osiek Jasielski – Czarni Jasło     KOLBUSZ, RAK, KOSIEK NIE ODBĘDZIE SIĘ


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu


]]>
Szkolenie | 31.08.2018 r. https://sedziowiejaslo.pl/szkolenia/szkolenia-2018/szkolenie-31-08-2018-r/ Tue, 28 Aug 2018 14:15:46 +0000 https://sedziowiejaslo.pl/?p=6263 Znalezione obrazy dla zapytania szkolenie

Data – 31.08.2018 r. /piątek/
Miejsce szkolenia – Orlik – Osiedle Gamrat

Temat – Współpraca zespołu sędziowskiego
Proszę zabrać ze sobą sprzęt przeznaczony do gry na orliku.
Start godzina 18:00

Obecność obowiązkowa!

]]>
Obsada 4 | 25/26.08.2018 r. https://sedziowiejaslo.pl/obsada/obsada-2018-19/obsada-4-25-26-08-2018-r/ Tue, 21 Aug 2018 21:28:55 +0000 https://sedziowiejaslo.pl/?p=6252 Obsada 4

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


25.08.2018 r. (sobota)

Klasa „O” jun. starszy i młodszy – g.11.00/13.00

  • Standart Święcany – Huragan Zarzecze          KOLBUSZ, MOCEK, ŻYTNIAK
  • Ostoja Kołaczyce – Liwocz Brzyska           ALEKSANDER, BĄK, OCHAŁEK

Klasa „B” jun. – g.11.00

  • Wisłoka Błażkowa – WKS Wojaszówka       TYRCHA
  • LKS Moderówka – Tempo Nienaszów         KISZKA
  • Sparta Osobnica – Orzeł Faliszówka       SZCZEPEK
  • Zamczysko Mrukowa – LKS Czeluśnica        RAK
  • Orzeł Lubla – Polonia Kopytowa        PODGÓRSKI

Klasa jun. młodszy – g.15.00

  • Gaudium Łężyny – Grodzisko Wietrzno      WITKOŚ
  • Team 17 Szebnie – Victoria Dobieszyn      NITKA

26.08.2018 r. (niedziela)

Klasa „O” sen.

  • Kotwica Korczyna – Nafta Jedlicze        KOLBUSZ, MAJEWSKI K., MAJEWSKI J. g. 13.00

Klasa „A” sen.

  • Burza Rogi – Grabowianka Grabówka      PODGÓRSKI, SZCZEPEK, WITKOŚ – g. 13:00
  • LKS Lubatówka – LKS Izdebki         BĄK, KOSIEK, OCHAŁEK – g. 15:00
  • Orzeł Faliszówka – Gaudium Łężyny         ALEKSANDER, KISZKA, BUBA – g. 15:00
  • Tajfun Łubno Szlacheckie – KS Zarzecze     NITKA,  SZCZEPANIK DAR., NIEDZIAŁKOWSKI – g. 13:00

Klasa „B” sen.

  • Koniczynka Krosno – Orzeł Pustyny      MAJEWSKI K., MAJEWSKI J., KOLBUSZ – g. 16:30
  • Victoria Kobylany – LKS Łęki Strzyżowskie     WITKOŚ, PODGÓRSKI, SZCZEPEK – g. 16:30
  • LKS Brzezówka – LKS Moderówka      TYRCHA, PIĄTEK, STASIAK – g. 11:00
  • Chlebianka Chlebna – Rędzinianka Wojaszówka     KOSIEK, BĄK, OCHAŁEK – g. 11:00
  • Wisłoka Niegłowice – Osiek Jasiel.      SZCZEPANIK DAR., NITKA, NIEDZIAŁKOWSKI – g. 16.00
  • Nowy Dwór Makowiska – LKS Warzyce     KISZKA, ALEKSANDER, BUBA – g. 11:00
  • Liwocz Brzyska – Wisłoka N. Żmigród      RAK, SOKOŁOWSKI, ŚLIWA – g. 15:00

Podk. liga młodzików

  • Szóstka Jasło – Ekoball Sanok         RAK, SOKOŁOWSKI, ŚLIWA  – g. 10.00 ul. Sportowa
  • Szóstka Jasło – AP Stalowa Wola     SOKOŁOWSKI, RAK, ŚLIWA  – g. 11.30 ul. Sportowa

Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu


]]>
Obsada 3 | 18/19.08.2018 r. https://sedziowiejaslo.pl/obsada/obsada-2018-19/obsada-3-18-19-08-2018-r/ Wed, 15 Aug 2018 10:23:36 +0000 https://sedziowiejaslo.pl/?p=6244 Obsada 3

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


19.08.2018 r. (niedziela)

Klasa „A” sen.

LKS Lubatówka – Beskid Posada Gór.        PODGÓRSKI, SZCZEPANIK DAR., SZCZEPEK – g. 15.00

Iskra Iskrzynia – Wisłok Krościenko       KOZIOŁ, MOCEK, BUBA – g. 15.00

Karpaty Klimkówka – Płomień Zmiennica       RAK, NITKA, BĄK – g. 15.00

Tęcza Zręcin – Zorza Łęki Dukielskie        KOLBUSZ, PIĄTEK, TYRCHA g. 11.00

Gaudium Łężyny – Orzeł Lubla             KOSIEK, MAJEWSKI K., NIEDZIAŁKOWSKI – g. 13.00

Klasa „B” sen.

Florian Rymanów Zdrój – Victoria II Pakoszówka       NITKA, RAK, BĄK – g. 11.00

Chlebianka Chlebna – Błękitni Żeglce        SZCZEPEK, PODGÓRSKI, SZCZEPANIK DAR. – g. 11.00

Jasiołka Szebnie – Nurt Potok            SOKOŁOWSKI, MAJEWSKI J., ŻYTNIAK – g. 11.00

Jasiołka Świerzowa – LKS Brzezówka       KISZKA, WITKOŚ, OCHAŁEK – g. 16.30

LKS Moderówka – Victoria Kobylany         MOCEK, KOZIOŁ, BUBA – g. 11.00

Liwocz Brzyska – Dragon Nowy Glinik         MAJEWSKI J., SOKOŁOWSKI, ŻYTNIAK – g. 15.00

Wisłoka Nowy Żmig. – Nowy Dwór Makowiska          WITKOŚ, KISZKA, OCHAŁEK – g. 11.00

LKS Warzyce – Zorza 03 Łubienko         TYRCHA, KOLBUSZ, PIĄTEK – g. 15.00


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu


]]>
Obsada 2 | 15.08.2018 r. https://sedziowiejaslo.pl/obsada/obsada-2018-19/obsada-2-15-08-2018-r/ Mon, 13 Aug 2018 07:40:12 +0000 https://sedziowiejaslo.pl/?p=6217 Obsada 2

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do godzin wieczornych w dniu poprzedzającym zawody.


15.08.2018 r. (środa)

Kl. Okręg. sen. – g. 16:30

Partyzant Targowiska – LKS Tarnawa                    Kosiek, Aleksander, Rak


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu


]]>
Obsada 1 | 11/12.08.2018 r. https://sedziowiejaslo.pl/obsada/obsada-2018-19/obsada-1-11-12-08-2018-r/ Wed, 08 Aug 2018 16:20:02 +0000 https://sedziowiejaslo.pl/?p=6205 Obsada 1

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do piątkowych godzin wieczornych.


12.08.2018 r. (niedziela)

Kl. Okręg. sen. – g. 13:00

Wisłok Sieniawa – Partyzant Targowiska                     Kolbusz, Nitka, Bąk

Kl. „A” sen. – g. 16:30

Górnik Grabownica – LKS Haczów                                Podgórski, Kiszka, TyrchaNIE ODBĘDZIE SIĘ

Inauguracja sezonu w klasie A2 została przesunięta na następny weekend, czyli 18/19 sierpnia.


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu


]]>
Szkolenie sędziów https://sedziowiejaslo.pl/aktualnosci/szkolenie-sedziow/ Wed, 08 Aug 2018 08:39:24 +0000 https://sedziowiejaslo.pl/?p=6196

Informujemy, że w dniu 16.08.2018 r. tj. czwartek o godz. 17:30 w Restauracji El Wit odbędzie się szkolenie WSZYSTKICH GRUP: KROSNO, SANOK, JASŁO, BRZOZÓW.

Ze względu na ważność omawianych tematów obecność obowiązkowa!


Zbiórka o godzinie 16:45, miejsce: parking obok stacji PKP Jasło ul. Metzgera 10 b.

]]>
Egzaminy w Krośnie https://sedziowiejaslo.pl/egzaminy/egzaminy-w-krosnie-5/ Fri, 03 Aug 2018 18:00:50 +0000 https://sedziowiejaslo.pl/?p=6203

Zarząd Kolegium Sędziów informuję o wstępnym terminie przeprowadzenia egzaminów w Kolegium Sędziów Krosno.

EGZAMINY DLA WSZYSTKICH SĘDZIÓW ODBĘDĄ SIĘ NAJPRAWDOPODOBNIEJ 13.09.2018 r.

Więcej informacji podamy w późniejszym terminie.

źródło: kskrosno.pl

]]>
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie https://sedziowiejaslo.pl/aktualnosci/turniej-pilki-noznej-o-puchar-przewodniczacego-kolegium-sedziow-ozpn-w-krosnie/ Sun, 22 Jul 2018 10:16:49 +0000 https://sedziowiejaslo.pl/?p=6148

W sobotę 28 lipca br. na orliku w Krościenku Wyżnym odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Kolegium Sędziów OZPN Krosno.

Zbiórka o godzinie 9:00, miejsce: parking obok stacji PKP Jasło ul. Metzgera 10 b.

Początek turnieju o godzinie 10:00


Kadra

  1. Bąk Bartosz
  2. Kiszka Paweł
  3. Kolbusz Wojciech
  4. Majewski Konrad
  5. Nitka Dariusz
  6. Piątek Tadeusz
  7. Podgórski Łukasz
  8. Rak Sławomir
  9. Szczepanik Dariusz
  10. Szczepek Grzegorz

Osoby towarzyszące drużynie

Majewski Jan – kierownik drużyny
Tyrcha Wiesław – trener
Sokołowski Stanisław – II trener
Sokołowski Mieczysław – lekarz

]]>