Miejsce szkolenia – Dom Ludowy Jasło, Bryły ul. Mickiewicza 115, 38-200 Jasło.
Temat – Ocena starć. Holding – kiedy faul? kiedy kartka?
Prowadzący – Jakub Kozner
Start godzina 18:00

Obecność obowiązkowa!

Obsada 8

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do piątkowych godzin wieczornych.


20.09.2017 r. (środa)

Podk. Liga młodz.

AP Jasło – AP Sanok                                              Rak, Aleksander, Kiszka – g. 15:30 ul. Sportowa

AP Jasło – AP Sanok                                              Aleksander, Rak, Kiszka – g. 17:00 ul. Sportowa


22.09.2017 r. (piątek)

Kl. młodz. – g. 16:30

Standart Święcany – Nafta Jedlicze                   Aleksander


23.09.2017 r. (sobota)

Kl. Okręg. jun. i jun. młodszych – g. 11:00 i 13:00

Piastovia Miejsce Piast. – Nafta Jedlicze      Kolbusz, Aleksander, Szczepanik Daw.

Kl. „A” jun. i jun. młodszych – g. 11:00 i 13:00

Huragan Zarzecze – LKS Głowienka                Rak, Kiszka

Gaudium Łężyny – Orzeł Bieździedza              Mecze ODWOŁANE 

Standart Święcany – Tęcza Zręcin                   Kotulak, Węgrzyniak – 28.10 g. 11:00 i 13:00

Kl. „B” jun. st. – g. 15:00

Sparta Osobnica – Victoria Kobylany              Szczepanik Dar. 

LKS Czeluśnica – Orzeł Lubla                            Majewski J. – g. 11:00

Wisłoka Błażkowa – Zamczysko Mrukowa     Tyrcha

Tempo Nienaszów – Polonia Kopytowa          Dykas

Kl. jun. młodszych – g. 15:00

GKS Team 17 Szebnie – WKS Wojaszówka     Bąk

LKS Moderówka – Tajfun Łubno                         Czyżowicz

Orzeł Faliszówka – Grodzisko Wietrzno            Witkoś


24.09.2017 r. (niedziela)

Kl. „A” sen.

Płomień Zmiennica – Cisy Jabłonica P.              Kolbusz, Bąk, Witkoś – g. 15:00

Wisłok Krościenko W. – Karpaty Klimkówka      Rak, Majewski J., Kiszka – g. 11:00

LKS Moderówka – Orzeł Faliszówka                    Kosiek, Węgrzyniak. Szczepanik Daw. – g. 15:30

Kl. „B” sen.

Sokół Domaradz – JKS Jasionów                        Bąk, Kolbusz, Witkoś – g. 11:00

Koniczynka Krosno – Beskid Równe                   Mocek, Kardaś, Tyrcha – g. 15:30

LKS Głowienka – Rotar Węglówka                       Majewski J., Rak, Kiszka – g. 15:00

Tornado Wrocanka – Błękitni Jasienica R.         Kardaś, Mocek, Tyrcha – g. 12:00

LKS Brzezówka – LKS Łubno                                Sokołowski, Kotulak, Szczepanik Dar. – g. 11:00

GKS Team17 Szebnie – Zorza 03 Łubienko        Guzik Mir., Czernij, Biskup  g.12.00

Dragon Nowy Glinik – Czardasz Osiek J.            Podgórski, Dykas, Czyżowicz – g. 12:00


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu.


Komisja Egzaminacyjna Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie informuje, że II termin egzaminu teoretycznego dla sędziów klasy O i A odbędzie się 21.09.2017 r. o godz. 17:00 w restauracji ElWit.

Wszyscy sędziowie, którzy zostali poinformowani SMS-em w dniu 08.09.2017, jak również sędziowie, którzy nie stawili się w I terminie proszeni są o przybycie.

źródło: kskrosno.pl

Obsada 7

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do piątkowych godzin wieczornych.


15.09.2017 r. (piątek)

Kl. młodz. – g. 16:30

Standart Święcany – LKS Skołyszyn                                Aleksander

UKS Nienaszów – OKS Sobniów                                       Majewski K.


16.09.2017 r. (sobota)

Podkarpacki Turniej Orlik „E2 Grupa C” Grupa 3           Bąk – g. 11:00 ul. Śniadeckich

Kl. „A” jun. i jun. młodszych – g. 11:00 i 13:00

OKS Sobniów – Zorza Łęki Duk.                                        Smoleń T., Kotulak

Liwocz Brzyska – Gaudium Łężyny                                  Podgórski, Dykas

Kl. „B” jun. st. – g. 16:00

Victoria Kobylany – Tempo Nienaszów                           Kosiek

Polonia Kopytowa – Wisłoka Błażkowa                          Witkoś

Zamczysko Mrukowa – Nafta Chorkówka                      Kozioł

Wisłoka N. Żmigród – LKS Czeluśnica                            Kolbusz

Orzeł Lubla – Sparta Osobnica                                         Szczepanik Dar. – g. 11:00

Kl. jun. młodszych – g. 16:00

Victoria Dobieszyn – LKS Moderówka                             Nitka

Nurt Potok – GKS Team 17 Szebnie                                 Majewski J.

Kl. trampkarzy – g. 16:30

UKS Nienaszów – Sobniów Jasło                                     Szczepanik Daw.


17.09.2017 r. (niedziela)

Podk. Liga młodz.

AP Jasło – AP Beniaminek Krosno                                   Karaś, Ostapiński, Szczepek – g. 10:00 Targowiska

AP Jasło – AP Beniaminek Krosno                                   Szczepek, Kardaś, Ostapiński – g. 11:30 Targowiska

Kl. „A” sen.

Karpaty Klimkówka – LKS Wesoła                                     Podgórski, Dykas, Nitka – g. 13:00

Iwełka Iwla – Nafta Chorkówka                                          Kozioł, Kosiek, Węgrzyniak – g. 16:30

Kl. „B” sen. – g. 13:00

Beskid Równe – Nafciarz Bóbrka                                       Aleksander, Rak, Tyrcha – g. 15:00

Rotar Węglówka – Koniczynka Krosno                              Bąk, Witkoś, Kiszka

LKS Łęki Strzyżowskie – Jasiołka Świerzowa                  Sokołowski, Szczepanik Dar., Czyżowicz

Błękitni Żeglce – Tęcza Zręcin                                            Kosiek, Kozioł, Węgrzyniak

Czardasz Osiek J. – Wrzos Krempna                                 Rak, Aleksander, Tyrcha – g. 11:00

Wisłoka Niegłowice – Sparta Osobnica                            Smoleń T., Kotulak, Majewski J. – g. 11:00


19.09.2017 r. (wtorek)

Kl. młodz. – g. 16:30

OKS Sobniów – Karpaty Krosno                                          Szczepek

LKS Skołyszyn – UKS Nienaszów                                       Nitka


Uwaga: Przypomina się wszystkim sędziom o obowiązku posiadania na zawodach emblematu.


Obsada 6

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do piątkowych godzin wieczornych.


08.09.2017 r. (piątek)

Kl. młodz. – g. 16:30

OKS Sobniów – Standart Święcany                                               Kotulak

LKS Skołyszyn – Zamczysko Odrzykoń                                       Aleksander


09.09.2017 r. (sobota)

Podkarpacki Turniej Żak „F2” Grupa 1                                  Nitka, Szczepanik Daw. g. 10:00 ul. Sikorskiego

Podk. Liga młodz. – g. 16:00

AP Jasło – Szóstka Jasło                                                             Szczepanik Dar., Węgrzyniak, Szczepek – g. 10:00 ul. Sikorskiego

AP Jasło – Szóstka Jasło                                                             Węgrzyniak, Szczepanik Dar., Szczepek – g. 11:30 ul. Sikorskiego

Kl. Okręg. jun. i jun. młodszych – g. 11:00 i 13:00

Zamczysko Odrzykoń – Przełom Besko                                      Kosiek, Bąk, Czyżowicz

Kl. „A” jun. i jun. młodszych – g. 11:00 i 13:00

Orzeł Bieździedza – LKS Głowienka                                          Kozioł, Smoleń T.

Huragan Zarzecze – Liwocz Brzyska                                          Rak, Majewski J.

Gaudium Łężyny – OKS Sobniów                                                Kolbusz, Majewski K.

Zorza Łęki Duk. – Tęcza Zręcin                                                   Kotulak, Witkoś

Kl. „B” jun. st.

Orzeł Lubla – Victoria Kobylany                                                   Tyrcha – g. 11:00

Sparta Osobnica – Wisłoka Nowy Żm.                                       Sokołowski – g. 16:00

LKS Czeluśnica – Zamczysko Mrukowa                                    Aleksander – g. 11:00

Wisłoka Błażkowa – Tempo Nienaszów                                    Podgórski – g. 16:00


10.09.2017 r. (niedziela)

Kl. Okręg. sen.

Start Rymanów – Polonia Kopytowa                                           Kolbusz, Aleksander, Majewski K. – g. 15:00

Przełom Besko – Iwonka Iwonicz                                                Kosiek, Kozioł, Podgórski – g. 16:30

Kl. „A” sen.

Wisłok Krościenko W. – Brzozovia Brzozów                               Aleksander, Kolbusz, Majewski K. – g. 11:00

LKS Moderówka – Orzeł Lubla                                                      Rak, Smoleń T., Kiszka – g. 11:00

Kl. „B” sen.

Jutrzenka Jaćmierz – Orion Pielnia                                             Kozioł, Kosiek, Podgórski – g. 13:00

Guzikówka Krosno – Orzeł Pustyny                                             Bąk, Szczepanik Dar., Szczepanik Daw. – g. 16:30

Victoria Dobieszyn – Błękitni Żeglce                                           Szczepanik Dar., Bąk, Szczepanik Daw. – g. 13:00

Tęcza Zręcin – LKS Łęki Strzyżowskie                                        Witkoś, Węgrzyniak, Tyrcha – g. 15:00

KS Szczepańcowa – Nurt Potok                                                   Węgrzyniak, Tyrcha, Witkoś – g. 11:00

GKS Team17 Szebnie – Wisłoka Niegłowice                              Sokołowski, Majewski J., Nitka – g. 13:00


12.09.2017 r. (wtorek)

Podk. Liga jun. młodszych – g. 16:00

Czarni Jasło – DAP Dębica                                                             Kolbusz, Ostapiński, Węgrzyniak

Podk. Liga młodz.

Szóstka Jasło – Ekoball Sanok                                                      Rak, Bąk, Nitka – g. 15:30 ul. Sportowa

Szóstka Jasło – Ekoball Sanok                                                      Bąk, Rak, Nitka – g. 17:30 ul. Sportowa

AP Jasło – Polonia Przemyśl                                                          Majewski K., Aleksander, Kiszka – g. 16:00 ul. Sikorskiego

AP Jasło – Polonia Przemyśl                                                          Aleksander, Majewski K., Kiszka – g. 17:30 ul. Sikorskiego


13.09.2017 r. (środa)

Kl. trampkarzy – g. 16:00

UKS Nienaszów – Górnik Strachocina                                           Rak

Sobniów Jasło – UKS Blizne                                                            Szczepanik Daw.

Miejsce szkolenia – Dom Ludowy Jasło, Bryły ul. Mickiewicza 115, 38-200 Jasło.
Temat – Korzyść (wszystkie aspekty stosowania. strona wizualna i werbalna)
Prowadzący – Wojciech Kolbusz
Start godzina 18:00

Obecność obowiązkowa!

Obsada 5

Koleżanki i Koledzy ze względu na liczne zmiany godzin rozgrywanych zawodów a co za tym idzie, również potrzebę dokonywania istotnych zmian w obsadzie sędziowskiej proszę o jej dogłębną analizę do piątkowych godzin wieczornych.


 

02.09.2017 r. (sobota)

Podk. Liga młodz.

Szóstka Jasło – SMS Jarosław                                                 Smoleń T., Majewski J., Kiszka – g. 10:00 ul. Sportowa

Szóstka Jasło – SMS Jarosław                                                 Majewski J., Smoleń T., Kiszka – g. 11:30 ul. Sportowa

Podkarpacki Turniej E1 Orlik                                                   Majewski K., Szczepanik Daw. g. 11:00 ul. Sportowa

Kl. Okręg. jun. i jun. młodszych g. 11:00 i 13:00

Nafta Jedlicze – Jasiołka Świerzowa                                       Kosiek, Kozioł, Czyżowicz – Nie odbędzie się

Kl. A jun. i jun. młodszych g. 11:00 i 13:00

Standart Święcany – Zorza Łęki Duk.                                       Kolbusz, Bąk

Liwocz Brzyska – Orzeł Bieździedza                                        Aleksander, Witkoś

Kl. „B” jun. st. – g. 16:00

Wisłoka Nowy Żm. – Orzeł Lubla                                              Tyrcha

Kl. jun. młodszych – g. 16:00

Tajfun Łubno – Nurt Potok                                                         Podgórski

Kl. tramp. – g. 11:00

UKS Nienaszów – Orzeł Pustyny                                               Nitka


03.09.2017 r. (niedziela)

Podk. Liga tramp.

Czarni Jasło – Unia Nowa Sarzyna                                            Bąk, Smoleń T., Węgrzyniak – g. 13:00 ul. Śniadeckich

Czarni 1910 Jasło – Unia Nowa Sarzyna                                  Smoleń T., Bąk, Węgrzyniak – g. 14:30 ul. Śniadeckich

Kl. „A” sen.

LKS Lubatówka – Iskra Iskrzynia                                               Kozioł, Kolbusz, Rak  g. 15:00

Karpaty Klimkówka – Victoria Kobylany                                   Kotulak, Kosiek, Majewski J. – g. 13:00

Zamczysko Mrukowa – Huragan Zarzecze                              Podgórski, Aleksander, Szczepanik Daw. g. 13:00

Kl. „B” sen.

Chlebianka Chlebna – KS Szczepańcowa                                 Szczepanik Dar., Żytniak, Kiszka – g. 13:00

Zorza 03 Łubienko – Hankówka – Brzyszczki                           Sokołowski, Szczepek, Nitka – g. 11:00

Wisłoka Błażkowa – Dragon Nowy Glinik                                  Witkoś, Tyrcha, Czyżowicz g. 15:00

Nowy Dwór Makowiska – Wrzos Krempna                               Rak, Kozioł, Kolbusz g. 11:00

Czardasz Osiek J. – GKS Team17 Szebnie                               Tyrcha, Witkoś, Czyżowicz – g. 11:00


05.09.2017 r. (wtorek)

Kl. młodz. – g. 16:30

LKS Skołyszyn – Nafta Jedlicze                                                  Bąk

Standart Święcany – WKS Wojaszówka                                     Nitka

UKS Nienaszów – Beniaminek Krosno                                       Rak


06.09.2017 r. (środa)

Puchar Polski – g. 17:00

Szarotka Nowosielce – ULKS Grabówka                                 Kolbusz, Rak, Majewski J. – Nie odbędzie się

LKS Skołyszyn – Gaudium Łężyny                                            Kosiek, Aleksander, Majewski K. – Nie odbędzie się

Kl. tramp. – g. 17:00

Sobniów Jasło – Burza Rogi                                                      Kotulak